Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Remastery i DLC za full price. Gdyby nie wciąż niesamowita sprzedaz gier i samej konsoli powiedziałbym, że to reanimacja powolnie umierającego pacjenta. Trzeba skośnym przyznać, że umieją w ruchanko graczy i wyciskanie ostatniej złotówki za gunwo w sreberku :reggie:

Żeby nie było, uwielbiam Switcha ale co za dużo, to niezdrowo.

Odnośnik do komentarza

Ja tu założyłem konto tylko po to żeby dopisać się do abonamentu family :kekw: jakoś mniej niż 40 zł na rok i spokój. Pełny abonament przydaje się na domówkach bo ludzie chętnie grają w starocie w multi/coop choćby miało to trwać 3 minuty ale wybór robi robotę, tak samo jak powiększająca się ilość torów w Mario Kart.

Już mi się oczywiście oberwało klaunem bo śmiałem napisać, że mi się podobał Direct. No tak podobał się, co z tego, że remaster a nie 3w1 branża mnie już przyzwyczaiła do tego, że jest słabo i drogo ale jak ktoś mi podaje Metroida Prime to jestem zadowolony i trudno. Zawsze to coś innego jak remastery HD zasranych jRPG z PSX'a gdzie mnie te jRPG nic a nic nie interesują to chociaż raz dostałem tego Metroida na pocieszenie :balon:

Odnośnik do komentarza

Paulo tak btw bo jak tu długo nie pisałem to i tak od czasu do czasu czytałem - tys widział decka na żywo? Wiele razy przy switchu używasz argumentu, że jest za duży jako przenosniak, a chwilę potem gloryfikacja decka. Jak switch ci za duży to nie wiem jakiego określenia na decka miałbym użyć xdd

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Daffy napisał:

Paulo tak btw bo jak tu długo nie pisałem to i tak od czasu do czasu czytałem - tys widział decka na żywo? Wiele razy przy switchu używasz argumentu, że jest za duży jako przenosniak, a chwilę potem gloryfikacja decka. Jak switch ci za duży to nie wiem jakiego określenia na decka miałbym użyć xdd


Juz machnę ręką na tę przenośność, Switcha też nie używam raczej poza domem. Chodzi mi o możliwości - Nintendo trzymać dla Nintendo, ale te wszystkie remastery czy multiplaty to lepiej jednak na sprzęcie który sobie z nimi godnie radzi.

 

a co do wielkości - Lite’a OLED nie dostałem, wiec pewnie następca Switcha mniejszy od pierwowzoru nie będzie, pora się już z tym pogodzić :(

Odnośnik do komentarza

Czy ja potrzebować już okulary, bo nigdzie nie widzieć wątku z Advance Wars? Zauważyliście, że w nowym trailerze nie pokazali gameplayu? A jak wiadomo fani nie byli zadowoleni z obranej stylistyki, i jakby tego było mało gra czekała rok na premierę. Tak czy siak wątpię, żeby coś zmienili. To będzie mój pierwszy kontakt z serią - day1.

Odnośnik do komentarza

Panowie ktoś tu używa 8bit do adapter wraz z dualsensem? Bo tak planuje po mału granie w zelde, switcha na jakiś czas sobie już załatwiłem, grę zamówiłem ale nie będę w to grał na piesku i tak sobie pomyślałem aby wykorzystać dualsensa, ewentualnie elitke od Xboxa. I teraz pytanko jak to się sprawuje? Czy wibracje są, czy żyroskopy działają? Po prostu nie chciałbym stracić jakiejś mechanikami, którą Zelda stoi a też z drugiej strony kupować pro kontroler za 300zł aby ograć jedna grę to też bez sensu.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, creatinfreak said:

Panowie ktoś tu używa 8bit do adapter wraz z dualsensem? Bo tak planuje po mału granie w zelde, switcha na jakiś czas sobie już załatwiłem, grę zamówiłem ale nie będę w to grał na piesku i tak sobie pomyślałem aby wykorzystać dualsensa, ewentualnie elitke od Xboxa. I teraz pytanko jak to się sprawuje? Czy wibracje są, czy żyroskopy działają? Po prostu nie chciałbym stracić jakiejś mechanikami, którą Zelda stoi a też z drugiej strony kupować pro kontroler za 300zł aby ograć jedna grę to też bez sensu.

 

Ja używam dokładnie takiego zestawu. 8bit adapter 2 i dualsense. Musi być dwójka adapter, inaczej nie działa haptyka i żyroskop. Ja skończyłem na dualsense Super Mario Galaxy, które przecież sterowaniem ruchowym stoi i grało się super. Spokojnie atakuj, lepsza to opcja niż Pro Controller od Nintendo imo

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, devilbot napisał:

Trailery są chujowe i wprowadzają w błąd, ten zbiór mini gierek to dodatek do tej gry i te epizody co gramy magalorem też.

Ta gra to pełnoprawna przygoda Kirbyego. Jak dla mnie szczytowe osiągnięcie HAL w kirbym 2d.

Serio takie dobre 2d? Forgotten Land mi się mega podobało, a tu myślałem że to remaster jakiś govvno mini gierek i niepelnoprawnej gry

Odnośnik do komentarza

epic yarn to sleeper straszny nie od hal a od wyrobników, star allies dużo słabsze niż return to dream land. Siła Star allies to post game content który doszedł po premierze, główna fabuła nuda i levele jak z edytora.

Najlepiej zobaczyć reckę Return to Dreamland z Wii, to będzia ta sama gra plus plac zabaw mini gierek, kilka nowych umiejętnosci i dodatkowy Epizod w którym gramy magalorem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...