Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Weiss ma się pojawić w Intergrade i być jednym z głównych przeciwników, w związku z czym ciekawi mnie czy Remake Part II poruszy wątek Genesisa. Cliffhanger z sekretnego endingu Dirge of Cerberus zdecydowanie zbyt długo jest zawieszony w próżni :oh_you: Pod filmikiem widzę zresztą ciekawe teorie, że to być może Genesis jest zamieszany w wydarzenia z remake'u i być może to przez niego doszło do zawirowań w czasie i przestrzeni 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurna jak już ochłonąłem, to ten cały FF 7 Ever Crisis może nawet być całkiem w pyte, musi jednak spełniać pewne normy dla rozumnych ludzi.

a - być grą zrobioną od początku do końca - żadnego rozciągania na lata w częściach.  

b - musi się pojawić na PS4 lub switchuniu, bo nie będę grał na komórce jak zwierzę.

Wtedy zainwestuje, bo jednak widzę potencjał na coś fajnego. 

No nic poczekam i zobaczę jak to się rozwinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2021 o 13:08, kazuyoshi napisał:

Oglądam sobie ten Ever crisis i już lekki uśmiech na mordzie się pojawia, myślę sobie - kurka chyba dostane rimejk siódemki jakiego chciałem :) 

Oglądam dalej plus czytam informacie i kuśka mięknie :( 

Niestety, to tylko następna nieudolna próba nachapania się na nieświadomych graczach.

Później zapodałem trailer dodatku z Yuffi i zobaczyłem więcej gównianych misji - błyskotliwych niczym popłuczyny z podstawki, to dobiło mnie już całkowicie.

A jest jeszcze ten cały batle royal - pierdolozo jakich mało, tego gówna to już nawet nie chcę pamiętać.

SE spakujcie zabawki i wypier...ać z piaskownicy. 

Nie no ten Ever Crysis nie byłby zły jakby wydali to na Switcha. a nie jebany mobile..Co do dodatku to się zgadzam, kolejne efekciarskie gówienko..

Odnośnik do komentarza

The surprising meaning of “Intergrade” in Final Fantasy VII Remake: Intergrade (filmcolossus.com)

 

no jestem ciekaw jak to ostatecznie rozegrają z łącznikiem do R-2, we wtorek chętnie sobie odświeżę temat :good:

 

edit.

 

jednak 2 chaptery z Yuffie

 

Final Fantasy VII Remake Intergrade details PS5 enhancements, Yuffie episode - Gematsu

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...