Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli by zmierzyć kubature Xbox'a i PS5, to raczej ejst to samo. Szczerze powiedziawszy, to rozmiary konsoli mnie mało obchodzą i zabawne są teksty typu " trzeba pczekać na slima, wtedy kupie". WTF!? Co wy ludzie, w Hobbitonie mieszkacie? Konsola raptem 20-30% więkasz niz ps4 Pro i zaczyna sie wielkim problem. LOL NIgdy PC nie mieliście, tam PC tower, to jest prawdziwa wieza Saurona. Ogarnijcie sie troche ludzie. 

 

Ps. To post skierowany do maruderów narzekających na rozmiary PS5

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, iluck85 said:

Spakowali jak zwykłe po taniości. Nie czuć powiewu premium. 
Wydmuszki po jajkach. Wielkie Sony :yao:

 

Uwielbiam opakowania, zawsze do tego przywiązuje duża uwagę.

Powiedział co wiedział. Absolutnie sobie nie zdajesz sprawe przed jakim cięzkim zadniem stoi producent konsoli, aby w 500 dolarach upakować jak najlepsze podzespoły oraz pozostałe komponenty. Czy ty zdajesz sobie sprawe, jak drogie są dyski SSD i czy wiesz, ze karta graficzna mająca podobne parametry co ta w PS5 kosztuje rzędu 1500 zł? Pewnie nie. Troche beczka sie śmiechu, jak czytam te forum, a szczególnie twoj post. :D

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom, wsadzenie gabki czy rynny na sprzęt na bank podbije cenę konsoli. Zejdź na ziemie. 
W czasach Noki 3310 wiesz po ile ludzie kupowali te obudowy? Silikonowe etui? 
Na Ali pasek do Apple Watcha kosztuje 6zl. A Ty wylatujesz z oszczędnościami na gąbce :yao:

 

Zobacz unboxing Xboxa. To są bzdury i detale, większość osób otwiera, wywala, zamyka karton i albo chowa albo wyrzuca. 
Ja jestem z(pipi) na opakowania. Pierw oglądam opakowanie potem sprzęt. Tak już mam. 
Opakowanie to zabieg marketingowy. Ma odwrócić uwagę od tego ze było składne w Chinach jak każdy inny sprzęt. Masz się czuć VIP, wyciągasz premium z pudełka. Tu Apple wymiata. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że taki Ziemniak czy inny Rock2k czy jak on miał albo Rojo dostają konsole. To są typowe pececiarskie kanały. Sony Polska nie mogło wysłać konsoli do takiego maniak gaming? Kanał typowo konsolowy, gość ciuła na swoją pasje kosztem uzębienia (często w komentarzach mu to wyrzucają) Suby, zasięg- to się liczy. 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Czy znalazł ktoś może na unboxingu wyraźny kard z logiem DOLBY u dołu?  jest tam Dolby Audio czy może jednak Dolby Atmos?

Wiem, że na kartonie jest Dolby Audio napis, ale chodzi mi o logo na samej konsoli. Tu obok DTS HD na dole z lewej strony

 

g_-_-x-_1.5_-_xce09ddf3-a467-4d2f-a436-9

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, 20inchDT napisał:

Ty tak na serio?

 

Tak. 

Konsole dostają dzbany z największa ilością subów. Dlaczego dzbany? Mają totalnie w dupie konsole, grają na PC. Sami się do tego kilka razy przyznali jaka jest ich główna platforma do grania. Unboxing zrobi potem to leży. Przypomni się jak dostanie grę. Coś pokaże, coś pogada i koniec. 

Dla mnie bezsensu to działa i tyle. Ale wyżej napisał. To słupy reklamowe. Szkoda...

 

Żeby nie było. Ja wiem jak to działa, bo w USa Ci czołowi, to tam wszystko dostają przed kamerę. Ale działa to bezsensu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...