Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ASX napisał:

Nie prędko, bo MS sam zachęca do tej cebuli oficjalnie ja reklamując.

 

To zresztą zysk dla obu stron, ty się cieszysz że masz tanio 3 lata gamepassa, a M$ jest zadowolony bo zablokowal kolejnego klienta na nastepne 3 lata

 

3 godziny temu, C1REX napisał:

To nie jest tylko kwestia, co przez 3 lata klient będzie kupował, ale że przez 3 lata mniej kupi od konkurencji. To jest walka o rynek.
Do tego GP zarabia na DLC i jak ktoś akurat grał w grę, która wychodzi z GP. No i jest się już w środku ekosystemu, gdzie najchętniej się robi zakupy. 

Jak już ktoś się wkręci w cebulę i 300 gier za 4zł, to to jest też pewnie konsola na którą się kupi Cyberpunk 2077 w pełnej cenie.

 

2 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Nawet w pełnej cenie GP, gierki na premierę w cenie niższej od Netflixa?

jeszcze jak

A sio do odpowiedniego tematu, tu rozmawiamy o Ps5.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, nero2082 said:

tylko ps5, to jest takie "essential collection" dla nowoprzybyłych, miłe ale nawet nie wiadomo co to będzie dalej, czy będzie rozbudowywane czy to taki jednorazowy strzał

 

W internecie mówią, że właśnie te wszystkie gry są normalnie w ps plus on przyszłego miesiąca. ps4 i ps5.
Za kilka dni się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Raczej wątpię aby dodali tam inne swoje tytuły jak TLoU2 czy GoT. Chciałbym aby tak się stało, bo zostawiłem je sobie do ogrania na nowej konsoli, ale wątpię.

Dlaczego nie? Mysle ze w 2023 to mozliwe, kwestia czy poczekasz grzecznie :)

Tshushime tez zostawilem na ps5. Z tlou2 jednak nie wytrzymalem, za duzy hajp

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, grzybiarz said:

Nie śledzę na bieżąco, ale jak teraz gry co wychodzą na PS4, będą działać na PS5 - to czy nie lepiej kupić takiego Cyberpunka na PS4 za 250 zł, niż na PS5, za 350? I jeszcze może będzie za free wersja na PS5 dla tych co kupili na PS4?

W przypadku Cyberpunka nie ma podziału na ps4 i ps5. Jest tylko jedna wersja, która ma darmowy patch na mocniejszą konsolę. 

Odnośnik do komentarza

Miałem nie brać konsoli, ale nie wiem, czy nie wezmę w drugiej turze na Święta. Z tym, że skłaniam się coraz bardziej, żeby wziąć Xa. Z kilku powodów. Po pierwsze nie podoba mi się polityka Sony, po drugie minimalistyczny wygląd X bardziej do mnie przemawia, PS5 jest brzydkie, pad też. Po trzecie na Xie mam zaległości i jest trochę gier do ogrania we wstecznej, z Xboxa1 i 360ki, które są za darmo w ramach gamespassa, no i po czwarte ND, które najbardziej ceniłem, straciło w moich oczach po TLOU2. Boję się, co ten Neil Druckman znowu wymyśli, U2 i TLOU to piękne gry, jedne z moich ulubionych, a później zaczęło się coś sypać, U4 też mi nie siadło.

 

Oj Sony, Sony, co Ty odwalasz za manianę.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...