Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Jak plotki ćwierkają (ziomek od sprawdzonych plot w RE2) gra jest już w produkcji od 2,5 roku, pieczę trzyma nad nią inny zespół niż przy RE2. Gra ma być bardziej nieliniowa (w sumie miasta więcej) a wybory mają mieć znaczenie w rozgrywce i fabule.

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
 
Cytat

 

Resident Evil 3: Nemesis, w Japonii pod nazwą Biohazard 3: Last Escape – japońska gra komputerowa z gatunku survival horror, stworzona przez Capcom i wydana na konsolę PlayStation w 1999 roku. Wikipedia
 
Data wydania: 22 września 1999

 

 
 
 
Chciałem tylko napisać, że miałem 9 lat i nigdy nie ukończyłem ze strachu,  pozdrawiam:wujaszek:
 
 
może tym razem się jednak uda :kojima:
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nemesis trochę mniej straszny niż w starej wersji. Ale szanuję jak poje.bion, bo RE3 to mój pierwszy RE i ten najbardziej ulubiony. Kocham tę grę.

 

Uwielbiam zbieranie części Desert Eagle'a, uwielbiam Nemesisa i kolejne starcia, ten motyw zaszczucia (tutaj to dopiero mogą z tym pojechać jak w RE2 z Mr. X) i tak dalej. Czekam!

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grając za gówniaka w tego Nemesis na PSX, to była taka gra przy której ciągle mi łapy się pociły, a już najgorsze było jak ten przecwelony dziad za mną łaził, to nie wiedziałem co robić, ale koniec końcem udało mi się przejść tę grę i tylko raz XD. Już później nigdy więcej do tej gry nie wróciłem. Wiadomo, inną psychikę się miało, a jaka teraz się ma, to pewnie tego Rimejka przejdzie się parę razy.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

@JoshMi wujek kupił na urodziny xD Zobaczyłem jak zombiaki zżerają Jull w pierwszej scenie (niebardzo wiedziałem co zrobić), zacząłem wrzeszczeć i płakać i krzyczeć "IDŹ MI TO WYMIEŃ NA GEKSA". Też miałem jakieś 9 lat. Potem grałem już nałogowo.

Podoba mi się propozycja kogoś na górze - gdyby zrobić dłuższy scenariusz dla Carlosa - byłoby świetnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dostaniemy DLC na wzór tych z dwójki to pewnie będzie w nich przygoda oddziału U.B.C.S, ale nie obraziłbym się gdyby była już zawarta w podstawce :usmiech:

Mnie za to mocno ciekawi czy pozostawią te wybory czynności przy każdym starciu z Nemesisem i jak duży wpływ będzie to miało na rozwój gry. Inne lokacje/bronie/itemy w zależności od wybranej opcji? Byłoby git.

 

Odnośnik do komentarza

Nemesis wygląda spoko - przecież to nadal ludzka, zdeformowana twarz, więc fajnie, że dali ten nos - wiadomo, że teraz więcej rzeczy rzuca się w oczy, bo kiedyś to był albo plastelinowy ludek w cut-scenkach, albo rozmazany pizza-face z czternastu pikseli w grze właściwej.
Carlos teraz wygląda jak CARLOS, a nie skrzyżowanie Enrique Iglesiasa z Justinem Bieberem, więc za to plusik - tak powinien wyglądać brazylijski najemnik, a nie jakaś ciepła klucha z brazylijskiej telenoweli :)

Za to Jill... troche mieszane uczucia, bo ta lambadziara na tym screenie... Czoło trochę zbyt wysokie, fryzura na lata 80te...

Chociaż może okazać się, że jest zayebiście, więc ufam twórcom - Claire i Leona też zrobili inaczej i mi pasowało.

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...