Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

Moja teoria jest taka, że Sztrałz chciał to wydać prawilnie na 3-4 płytach, ale atencjusz graczdari zasugerował mu ten sprytny plan podczas, gdy siał ferment zagramanicą, a żyda dwa razy namawiać nie musisz.

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 355,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

  • Nie no najlepiej od razu narzekać jak stara kurwa

Opublikowano
3 godziny temu, Josh napisał(a):

Brzydzę się takimi zagrywkami, AW2 elegancko zbojkotowałem i czekałem aż wyjdzie w pudle i dopiero wtedy kupiłem (dzięki bogu, bo było chujowe). Tutaj nie wiem czy dam radę, ale niech mnie jeszcze czymś wkurwią np. jakąś cenzurą albo woke to mi dylemat przejdzie jak ręką odjął.

Niestety jest na to duża szansa:

Ale mimo wszystko staram się być dobrej myśli, że ten paskudny team od GTA 5 online nie maczał tu swoich tłustych palców

Opublikowano

Ten ziomek ma skłonność do wyolbrzymiania, ale jeżeli faktycznie Cockstar przegnie pałę to dla mnie będzie to większy deal breaker niż brak gry na płytce. Muszę się jeszcze zastanowić czy na pewno brać day1.

Opublikowano
Godzinę temu, Chewie napisał(a):

Na PC za to jest darmowy online jako rekompensata do tego można kupować gierki za grosze na jakichś pingwinach. Właśnie od kiedy mam ps5 cieszę się z powrotu do płyt, ma to swój urok i brakowało mi tego od czasu xboxa 360. Szkoda, że ta era dobiega końca.

Niektórym hype wypalił już mózg, będą składać pre order za 100 dolarów i jeszcze się cieszyć jak ich Zelnick rucha. Mam nadzieję, że świadomi konsumenci podejmą pewne kroki i powstanie petycja. W sensie żeby gra znalazła się na płycie.

Sam mam sporą kolekcję pudełek jeszcze z czasów PS4, kilka fajnych edycji specjalnych ówczesnych exow na tę konsolę, trochę pudełek też z PS5 ale odkąd gram głównie na PC to i tak wyboru nie ma, bo tam od lat jest cyfra. Można oczywiście często kupić pudełko właśnie z kodem ale to bez sensu. W każdym razie wszystko idzie w kierunku cyfry niestety, to było do przewidzenia, bo z handlu używanymi grami wydawca nie ma nic więc ich to na pewno, że tak powiem uwiera.

Opublikowano

Moim zdaniem i tak się przejadą na tym, nie tak jak Remedy na AW2, ale mimo ogromnego sukcesu i tak poczują, że nie ma AŻ takiego szału jak sobie wyobrażali.

Opublikowano

Będzie jeszcze większy szał. Brak płyty nic nie zmienia. Nie w tych czasach. Nie w przypadku Rockstar. Unikniemy też napadu na tira z płytami i filmów w sieci z gry tydzien przed premierą.

Opublikowano
12 minut temu, Chewie napisał(a):

Niestety jest na to duża szansa:

Ale mimo wszystko staram się być dobrej myśli, że ten paskudny team od GTA 5 online nie maczał tu swoich tłustych palców

O kruci nawet nie wiedziałem że filmikowo to gta online to taki ściek

Opublikowano
10 minut temu, SlimShady napisał(a):

Moim zdaniem i tak się przejadą na tym, nie tak jak Remedy na AW2, ale mimo ogromnego sukcesu i tak poczują, że nie ma AŻ takiego szału jak sobie wyobrażali.

Nie no, można sobie ponarzekać, jaka to chujowa zagrywka z płytą czy nawet tymi sklepami, ale rozbiją bank i nie ma co się czarować, że będzie inaczej.

Opublikowano
6 minut temu, Josh napisał(a):

Ten ziomek ma skłonność do wyolbrzymiania, ale jeżeli faktycznie Cockstar przegnie pałę to dla mnie będzie to większy deal breaker niż brak gry na płytce. Muszę się jeszcze zastanowić czy na pewno brać day1.

Pewnie tak, mam nadzieję. Trochę niepokojące jest to, że wprowadzili cenzurę w online np wycięli niektóre dialogi npców z ulicy no i ten cały gówno content w nowych dodatkach.

Opublikowano
2 minuty temu, Shen napisał(a):

Nie no, można sobie ponarzekać, jaka to chujowa zagrywka z płytą czy nawet tymi sklepami, ale rozbiją bank i nie ma co się czarować, że będzie inaczej.

Według mnie gra nie ma najmniejszych szans na powtórzenie sukcesu GTA V, być może osiągnie liczby RDR2, lub lekko powyżej. Składa się na to wiele czynników i nie chodzi tylko o zawartość.

Opublikowano

@Kierownik Chad chyba się zgodzi ale to będzie niezbyt klimatyczna nocna premiera

  • wbijasz preload

  • czekasz na północ

  • serwery umierają na 3dni

mogą sobie robić eventy z youtuberami, celebrytami i wrzucić trailer 5 ale vibe to będzie miało żaden

kiedyś to było kurła

Opublikowano

=

23 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

Unikniemy też napadu na tira z płytami i filmów w sieci z gry tydzien przed premierą.

Naprawdę dziwi mnie, że ktoś to widzi w innych kategoriach.

Kiedy renomowany portal będący dziś na ustach całego świata PPE.pl to przewidział, podał to jako powód, i nigdy nie myślałem, że to brzmi jako kontrowersyjnie, szczerze mówiąc. Ludzie są pierdolnięci na punkcie GTA VI - przy produkcji na miesiące przed premierą dziesiątek milionów płyt, na 100% cała gra by latała po sieci w tygodniach przed premierą, i właściwie to nabywcy czuliby się nieco meh jak już włączyliby grę sami.

Opublikowano
28 minut temu, Pupcio napisał(a):

O kruci nawet nie wiedziałem że filmikowo to gta online to taki ściek

Nie powiem ja też, trochę mnie to zasmuciło. Pozostaje miec nadzieje że to jakiś team c pisał dodatki do online.

edit. kurwa oglądam dalej ten film i te sceny z GTA online wyglądaja i brzmia jakby je pisał ubisoft do watch dogs, nie ma w ogóle klimatu Rockstar.

Edytowane przez Observer

Opublikowano
21 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Według mnie gra nie ma najmniejszych szans na powtórzenie sukcesu GTA V, być może osiągnie liczby RDR2, lub lekko powyżej. Składa się na to wiele czynników i nie chodzi tylko o zawartość.

wydarzenie popkulturowe wykraczające daleko poza medium, każdy serwis o tym pisze, każdy nie-gracz o tym słyszy, każdy gracz to kupi (na przestrzeni lat pewnie po kilka razy), obieg wtórny właśnie został zaorany, gracze są wygłodzeni po 13 latach czekania, w okolicach premiery nie wyjdzie żadna inna gra żeby odciągnąć uwagę, do tego szykują następcę Online szczycącego się rekordową popularnością i pewnie planują jego wsparcie przez kilkanaście lat. Jakim cudem ta gra miałaby nie powtórzyć sukcesu GTA V?

Opublikowano

Graczdari atakuje:

No image preview

GTA 6 a pudełko z płytą na PS5 i XSX. Zdradzamy szczegóły...

Dzisiaj wiele mówi się o tym, w jaki sposób GTA 6 będzie sprzedawane w wersji fizycznej na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Sytuacja ta wywołała wielkie poruszenie w społeczności graczy, bo w pu

Niby kod w pudelkach tylko w pierwszym rzucie na premierę. W grudniu już normalnie płyta. Ciekawe czy to prawda.

Opublikowano

Przebije ten sukces. Przecież nawet patrząc na popularność RDR2 i GTA to ta druga miażdży pierwszą, a przeciez RDR2 chyba pyklo 70 mln kopii. Zresztą mniejsza o to. Gra oby rozjebała system i tyle mnie obchodzi.

Opublikowano

No i elegancko, premiere Starfielda na ps5 co do dnia przewidział.

Opublikowano
46 minut temu, SlimShady napisał(a):

Moim zdaniem i tak się przejadą na tym, nie tak jak Remedy na AW2, ale mimo ogromnego sukcesu i tak poczują, że nie ma AŻ takiego szału jak sobie wyobrażali.

Panie 80% ludzi kupuje cyfre, w tej sytuacji kupi pewnie 95% chętnych w górę, zostanie pare % zabetonowanych płytowców.

Opublikowano

I dobrze, ostatnimi czasy przychylniej patrzę na pudełka, parafrazując klasyka. Niech gołą tych co muszą mieć plastik na półce do kolekcji.

Opublikowano
4 minuty temu, bebbop napisał(a):

Graczdari atakuje:

No image preview

GTA 6 a pudełko z płytą na PS5 i XSX. Zdradzamy szczegóły...

Dzisiaj wiele mówi się o tym, w jaki sposób GTA 6 będzie sprzedawane w wersji fizycznej na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Sytuacja ta wywołała wielkie poruszenie w społeczności graczy, bo w pu

Niby kod w pudelkach tylko w pierwszym rzucie na premierę. W grudniu już normalnie płyta. Ciekawe czy to prawda.

Jeśli to prawda to ciekawe jakie będzie zaskoczenie niedzielnych graczy jak przyjdą do domu i się okaże, że wzięli jednak pudełko bez płyty bo pewnie takie będą bardziej eksponowane żeby się ich pozbyć yao

Opublikowano
8 minut temu, jimmy napisał(a):

image.png

kekw sadkek

Koreańczycy lepiej poradzili sobie z ograniczeniem wycieków, Amerykanie jak zwykle po swojemu.

Będzie śmiesznie jak całość i tak wypłynie przy udziale dowolnego recenzenta, który nie zabezpieczy mienia.

Opublikowano
14 minut temu, bebbop napisał(a):

Graczdari atakuje:

No image preview

GTA 6 a pudełko z płytą na PS5 i XSX. Zdradzamy szczegóły...

Dzisiaj wiele mówi się o tym, w jaki sposób GTA 6 będzie sprzedawane w wersji fizycznej na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Sytuacja ta wywołała wielkie poruszenie w społeczności graczy, bo w pu

Niby kod w pudelkach tylko w pierwszym rzucie na premierę. W grudniu już normalnie płyta. Ciekawe czy to prawda.

Fajnie jakby napisali o tym przed premierą, nie mam ciśnienia spokojnie poczekam ten miesiąc na wersje na płytce.

Opublikowano

A ten hakjer z UK, to co niby zrobił. Już dawno wycieknęła.

Opublikowano
18 minut temu, jimmy napisał(a):

image.png

kekw sadkek

pierdolony Tier 1, natethehate może mu berło czyścić conajwyżej

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.