Opublikowano 12 godzin temu12 godz. A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Dla mnie nie ma to znaczenia, nie kupiłem ani jednego pudełka na series x od dnia premiery full cyfra.No i kolejna sprawa GTA VI mnie zupełnie nie interesuje.Więc po chuj w ogóle napisałem w tym temacie, nie wiem
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 7 minut temu, nightrunner napisał(a):No kody mają region locka od zawsze, jakąkolwiek gierkę nie kupujesz to masz EU/UK/US/LATM albo jakieś jeszcze inne i bez VPN nie aktywujesz. Wiesz doskonale, kupowałeś gierki z Argentyny.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 1 minutę temu, devilbot napisał(a):Dla mnie nie ma to znaczenia, nie kupiłem ani jednego pudełka na series x od dnia premiery full cyfra.No i kolejna sprawa GTA VI mnie zupełnie nie interesuje.Więc po chuj w ogóle napisałem w tym temacie, nie wiemCisnąć dla beki zawsze można.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 2 minuty temu, bebbop napisał(a):Ciekawe po ile będzie na islandzkim MS Store.Nie ma tam gier od RockStar, GTA VI nie maObstawiam że będą tanie klucze. Zawsze jak gra jest jako kod w pudełku to jest wysyp kluczy z tej pozycji oczywiście tu może być inaczej bo te inne gry pewnie nie schodzą to wyjmuje się z nich klucze.Mam na myśli gry na switcha oznaczone download code only
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Mogą sobie z dupy podnieść cenę cyfry do 389 bo czemu nie? Do premiery jeszcze trochę czasu jest.n
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 8 minut temu, bebbop napisał(a):Ciekawe po ile będzie na islandzkim MS Store.Najlepsza cena jest w Japońskim MS Store za 224zl i chyba tam się da kupować giftcardami z Amazona.jp
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 1 minutę temu, Pupcio napisał(a):Zwykły międzynarodowy złodziej hahaTen złodziej sam napisał jakiś skrypt co mu śledzi ceny gier z dzikich biednych regionów.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 21 minut temu, wojtas011 napisał(a):Najlepsza cena jest w Japońskim MS Store za 224zl i chyba tam się da kupować giftcardami z Amazona.jpYep, tylko na islandzkim nie trzeba zakładać specjalnie oddzielnego konta i można płacić normalnie kartą. Na pewno wygodniejsza opcja, mniej kombinacji.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Teraz, bebbop napisał(a):Yep, tylko na islandzkim nie trzeba zakładać specjalnie oddzielnego konta i można płacić normalnie kartą. Na pewno wygodniejsza opcja, mniej kombinacji.Na Xboxie nigdy nie trzeba zakładać osobnego konta. Zmieniasz w konsoli na Japonie realizujesz kody i tyle. Ale pewnie trzeba doładować zdrapkami za 250zł
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 17 minutes ago, devilbot said:Ten złodziej sam napisał jakiś skrypt co mu śledzi ceny gier z dzikich biednych regionów.Dzikie, biedne regiony - Japonia, Islandia, Arabia Saudyjska.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 4 minuty temu, Czoperrr napisał(a):Dzikie, biedne regiony - Japonia, Islandia, Arabia Saudyjska.On głównie śledzi na ps5 regionu Turcja i India a że w Indiach kąpią się w rzecze w której płynie kupa to skojarzyłem że dzikiPodobno w wersji deluxe gta 6 jest miesiąc tego gta+ i jak się nie anuluje subskrybcji to samo przedłuża.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. i w ogóle, podkreślam W OGÓLE powyższa decyzja nie jest związana z faktem, że MSRP za pudełko to 50 zł więcej niż cyfra, czyli że po prostu nikt tego od nich nie kupi xDDDoni to robią z troski o prawdziwych graczy <3
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. No dobra, już jebać te pudełka, cyfry, klucze, stringi twojej starej.Gdzie jest GEJPLEJ? Chociaż minutę czegoś jak to chodzi na bieda Series X, PS5? Więcej nie trzeba bo Ubi już mi obrzydziło Black Flag przypominając, czemu tak naprawdę ich gry są nudne i chujowe po godzince grania.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. Do Świąt wszystkie sklepy przeproszą się z tymi 'pustymi' pudełkami jak ludzie będą chcieli kupić na prezent GTA6 i nie będzie ich to obchodziło czy jest kod czy płyta.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. Godzinę temu, nightrunner napisał(a):i cyk indie i japonie zaorane jednym prostym trikiem [SPRAWDŹ JAK]umieją w biznesy to na pewno
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.