Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano
16 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Najważniejsze czy będzie 60fps bo przecież my już się brzydzimy graniem w 30klatkach !

Jak 30 będzie wam mało to przypomnijcie sobie stare dobre czasy ;).

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Wyświetleń 364,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

  • Kurwa graczyki to jest jednak nie bez powodu wyoutowana spolecznie grupa odklejencow. 10 lat lykali kazdy fejur, analizowali szerokosc drzwi i futryn do biur rockstara, ogladali analizy kazdego screen

Opublikowano

Bomba 30 fpsowa przy tej cenie to już będzie tylko truskawka na torcie. A i tak wszyscy zagrają, a potem jeszcze raz na PS6 w wersję 60 fpsową.

Opublikowano
15 minut temu, Bartg napisał(a):

Bomba 30 fpsowa przy tej cenie to już będzie tylko truskawka na torcie. A i tak wszyscy zagrają, a potem jeszcze raz na PS6 w wersję 60 fpsową.

av5k6c.jpg

mam nadzieję, że dupska już posmarowane

Opublikowano

Łysy z uniblo pisze, że pudełko z kodem schodzi jak ciepłe bułeczki i może przebić ostatniego residenta, czyli gracze wszystko łykną. niki

powodzenia dla sklepów, które robią bojkot, bo kilka takich postów mi wyskoczyło wczoraj i dziś

Opublikowano

A tu cały jego wylew:

OŚWIADCZENIE SKLEPU W SPRAWIE GTA VI, WYDAŃ PUDEŁKOWYCH I OBECNEGO „BOJKOTU”

W pierwszej kolejności chcielibyśmy przypomnieć jedną rzecz: jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy głośno mówić o problemie wydań pudełkowych, które nie zawierają pełnej zawartości na płycie. Dotyczyło to między innymi takich tytułów jak DOOM czy Kingdom Come na PS5, gdzie brak DLC na nośniku fizycznym był dla nas realnym problemem i powodem do sprzeciwu.

Wtedy jednak temat przeszedł praktycznie bez większego echa. Nasza akcja skończyła się na kilku reakcjach, a poza naszym bojkotem większość miała to gdzieś. Pojawiały się komentarze, że „robimy gównoburzę”, że „nie wiadomo, o co nam chodzi”, a wydawca nawet nie odniósł się do sytuacji.

Dziś, gdy temat dotyczy GTA VI, nagle 3/4 sklepów reaguje, deklarując, że nie będzie oferować produktu w pudełku z kodem. I trudno nie odnieść wrażenia, że część tych działań to bardziej wykorzystanie zasięgów i okazja do reklamy sklepów, o których wcześniej mało kto słyszał, albo próba przypomnienia o sobie.

My nie będziemy brać udziału w bojkocie tylko dlatego, że teraz jest na to moda i „tak chce lud”. Kiedy my chcieliśmy realnie rozmawiać o problemie wydań fizycznych, prawie nikt nie chciał nic z tym zrobić.

Jest też wiele kwestii dotyczących polskiego rynku gier, o których nie możemy mówić głośno. Gdybyście wiedzieli, co naprawdę dzieje się za kulisami, to zrozumielibyście, że kod w pudełku to tylko wierzchołek góry lodowej. Prawdziwe afery są gdzie indziej.

Nasza akcja związana z GTA VI, którą opisywaliśmy już kilka miesięcy temu, miała wyglądać zupełnie inaczej. Planowaliśmy klasyczną sprzedaż, mocną promocję i nocną premierę. Niestety nocnej sprzedaży nie będzie, dlatego skupiliśmy się na sprzedaży GTA VI w wersji online.

I teraz coś, co wielu osobom może się nie spodobać: GTA VI w pudełku z kodem sprzedaje się bardzo dobrze. Możemy już dziś powiedzieć, że zainteresowanie jest ogromne i wszystko wskazuje na to, że tytuł może przebić nawet najgłośniejsze premiery, takie jak Resident Evil Requiem. To pokazuje jedno — rynek się zmienia, niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie.

Dlaczego Rockstar zdecydował się na kod w pudełku? Możliwe, że wpływ miały wcześniejsze głośne wycieki gier, także z udziałem sklepów — nie tylko na świecie, ale również w Polsce — nawet kilkanaście dni przed premierą. Oczywiście można było zastosować blokadę płyty poprzez patch, jak miało to miejsce w innych przypadkach, ale najwyraźniej Rockstar mógł wybrać inną drogę.

Być może najpierw chcą uderzyć w wersje pudełkowe z kodem, a później dopiero w klasyczne wydania z płytą. Tego nie wiemy. Wiemy natomiast jedno: temat wydań fizycznych nie zaczął się przy GTA VI. My mówiliśmy o tym wcześniej, kiedy nikogo to nie interesowało.

Dlatego nasze stanowisko jest proste: nie będziemy udawać, że nagle wszyscy odkryli problem tylko dlatego, że dotyczy największej premiery dekady. Problem istnieje od dawna. Tylko wcześniej większość branży milczała.



W skrócie - "kiedyś robiliśmy bojkoty to wszyscy mieli to w dupie, sami branży nie zbawimy, a może Rockstar miał powody, a tak w ogóle to zajebiście się nam to wszystko sprzedaje, więc pierdolcie się z tymi pomówieniami o hipokryzję" D

Opublikowano
1 minutę temu, Shen napisał(a):

Łysy z uniblo pisze, że pudełko z kodem schodzi jak ciepłe bułeczki i może przebić ostatniego residenta, czyli gracze wszystko łykną. niki

powodzenia dla sklepów, które robią bojkot, bo kilka takich postów mi wyskoczyło wczoraj i dziś

No jak ma za 325 zł to nic dziwnego.

btw

chociaż tutaj nie chodzi stricte o UK tylko o Europe, inne kody będą dla US czy Azji

Opublikowano

Łysy z uniblo ten wielki obrońca pudełkowej dystrybucji który zawsze walczy o dobro graczy wspiera taki proceder?!

Opublikowano
2 minuty temu, Pupcio napisał(a):

Łysy z uniblo ten wielki obrońca pudełkowej dystrybucji który zawsze walczy o dobro graczy wspiera taki proceder?!

Klient nasz pan, skoro gracze tego chcą )

Opublikowano

To normalne, że prywaciarze chcą zarobić. Skoro jest popyt to po co się ograniczać? To gracze powinni zaprotestować portfelem i tego nie kupować, a sklepy przejmowałyby się zalegającym plastikiem. Tak się jednak nie dzieje i widać wszyscy się na to rzucili

Opublikowano

To tak troche wyglada jakby sprzedawcy zyli w jakiejs bance i mysla ze wygaszanie pudelek zaczyna sie teraz xDD Serio nawet jak by zaden prywaciarz nie sprzedawal GTA6 w pudle to wszyscy ktorzy chca kupic i tak by kupili tylko ze cyfrowo. Nikt normalny nie bedzie walczyl za sklepiki a wielcy gracze maja w chuju te kilka milionow ludzi ktorzy nie chca dolaczyc do setek milionow graczy kupujacych cyfrowo.

Opublikowano
52 minuty temu, ASX napisał(a):

No i tao uważam że cena w Polsce nie jest taka zła. 80 dolarów przekonwertowali na 350 zł, to podobnie co Sarosy i inne gry za 70 dolarów, które teoretycznie powinny być tańsze.

Tylko, że u nas przelicznik jest z EUR i obie gry kosztują chyba tyle samo tj. 80.

Polska zawsze ma ciężko.

image.png?ex=6a3e38d5&is=6a3ce755&hm=1a8

Opublikowano

Czyli jednak cena w Polsce jest jedną z gorszych (

Opublikowano
6 minut temu, Pupcio napisał(a):

Jak zwykle

A Ty na czym będziesz ogrywał? Prosiak zamówiony?

Opublikowano

Izrael najdrożej szekle Ładnie tam traktują swoich największych sojuszników.

Opublikowano
7 minut temu, drozdu7 napisał(a):

A Ty na czym będziesz ogrywał? Prosiak zamówiony?

Ja nie będę ogrywał, czekam na wersje ostateczną

Opublikowano

Ale to, że tam średnia krajowa w przeliczeniu na złotówki to 15 tys i że dla nich zakup gierki to jak dla Ciebie kupienie patyczków do uszu, to już detal :)

Opublikowano

No to ten tego, każdy mówi że nie kupi a kończy się jak u mnie xD 🤣FB_IMG_1782380564253.jpg

Opublikowano

Oczywiscie ze tak xD Zawsze jest pier.dolenie jacy deweloperzy zli a pozniej gul skacze jak leca wrzutki do zakupow growych (tym razem cyfrowych kekeke) i "ojej no hajp wlecial to sie skusilem". Po czym ktos tam pyta pozniej czy gameplay dadza. Gameplay dadza 19.11.

Opublikowano

No to czekam na gejplej jakikolwiek, potem kliknę ale około 12 listopada. Bez przesady,żeby klikać teraz jak za tydzień planeta spłonie i kto mi odda?

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Kurwa graczyki to jest jednak nie bez powodu wyoutowana spolecznie grupa odklejencow. 10 lat lykali kazdy fejur, analizowali szerokosc drzwi i futryn do biur rockstara, ogladali analizy kazdego screena tworzone przez indyjskich agentow AI zeby na chwile przed premiera stwierdzic ze w sumie to az tak nie czekali i nie beda wspierac c h o r y c h praktyk XDDDD a wszystko dlatego ze r* odebral im mozliwosc postania w kolejce o polnocy z innymi smierdzielami zeby kupic pudelko i dostac darmowy plakat i zestaw kolorowych dlugopisow kekw i jeszcze zesransko o cene, 100% analiz sugerowalo odklejke cenowa a tu podstawka mesjasza z contentem na 500h nizej niz nowa fifa czy call of duty leo

Czaicie trzymac 5 lat pod telewizorem kawalek jednego czy drugiego elektrosmiecia i jak zbliza sie premiera tysiaclecia udajecie ze was nie obchodzi tylko po to zeby dolaczyc do armii xgamecenter w dabrowie gorniczej sadkek

Opublikowano
Godzinę temu, Square napisał(a):

Tylko, że u nas przelicznik jest z EUR i obie gry kosztują chyba tyle samo tj. 80.

Polska zawsze ma ciężko.

image.png?ex=6a3e38d5&is=6a3ce755&hm=1a8

Na Xboxa se wezmę przez Ukrainę i po problemie.

Opublikowano

Teraz, Masorz napisał(a):

Na Xboxa se wezmę przez Ukrainę i po problemie.

Zrzut ekranu 2026-06-25 o 12.22.05.png

Edytowane przez tlas

Opublikowano

hahahaha już mi się reakcje wyczerpały, dobrze Schabik jazda z guernikami i rufikami

Opublikowano

PPE i graczdari - nasza duma narodowa banderas

cfhdg.JPG

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.