Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Spadnie pewnie do 93/100, może 92/100, czyli pomiędzy FF IX (94), a FF X i XII (92).

 

Ale jest to pierwszy singlowy Final Fantasy tak doceniony w branży od XII (2006), czyli od 18 lat i pierwsza singlowa gra Square Enix od Nier Automaty (2017) z ocenami 90+.

 

Można powiedzieć, że po latach przyzwoitości dowieźli wreszcie tego Finala, którego chcieli, wielkiego z contentem na 100h i masą wszystkiego :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daffy napisał:

Ciekaw jestem opinii grających czy to jednak nie dmuchanie balona i mamy pierwszy mocny powód do kupna ps5

Prawdopodobnie nie, zresztą sneak peaki zajebistości były w demach.

 

Taktyczna jak nigdy, dużo questów, minigier, party memberów i przy tym dalej efektowna jak XV, VIIR i XVI :). 

Odnośnik do komentarza

Nawet negatywne recenzje (8/10) są zaskakująco pozytywne w praktyce. Głównie niektórzy nie lubią tego że jest tyle standardów open world, wieze odkrywające teren, zbierz na każdym obszarze 50/50 pipindyków, itd. Ponadto nagrody za te poboczne zadania są podobno bardzo dobre. Ale ja grając w Remake chciałem tylko więcej, jestem psychofanem Xenoblade, więc nie podejrzewam że tak to odczuję. Więcej walk zwłaszcza bym chciał, a walka tutaj brzmi dobrze, plus gra daje wiele okazji by wymiksowac cały skład w każdej możliwej konfiguracji trzech osób.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ogqozo napisał:

Nawet negatywne recenzje (8/10) są zaskakująco pozytywne w praktyce. Głównie niektórzy nie lubią tego że jest tyle standardów open world, wieze odkrywające teren, zbierz na każdym obszarze 50/50 pipindyków, itd. Ponadto nagrody za te poboczne zadania są podobno bardzo dobre. Ale ja grając w Remake chciałem tylko więcej, jestem psychofanem Xenoblade, więc nie podejrzewam że tak to odczuję. Więcej walk zwłaszcza bym chciał, a walka tutaj brzmi dobrze, plus gra daje wiele okazji by wymiksowac cały skład w każdej możliwej konfiguracji trzech osób.

To miksowanie było w demo 2 już i jest to zrobione po prostu zajebiscie :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...