Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I tak dobrze bo prawie w 10. Jaki tam wogole asfalcik mieli, tor f1 :obama: Po takim to jazda.

 

Na mnie wieksze wrazenie zrobil van Aert pod koniec jak pociagnal poscig tak ze z 50 sekund zrobilo sie 15. Pokaz mocy. Szkoda tylko ze nikt mu zmian  nie dawal wtedy tylko na kole siedzieli a ten cala robote odwalal. Mysle ze gdyby robili zmiany to by zostal mistrzem. A tak pociagnal sam ale warto bylo bo srebro wpadlo. Dal pokaz mocy.

Odnośnik do komentarza
[mention=7968]WisnieR[/mention] Te co masz dadzą sobie radę bez problemu.
Zrobiłem te trasę. O ile kawałek od czarnej łąki do Lubczyny jest spoko tak te piaski i krzaki od Dąbia do czarnej to jest jakiś dramat. W lato tam nie wracam. Może na wiosnę jak jeszcze nie urośnie te cholerstwo. Poza tym trasa bajka. Woda, pola i ptaki.

https://www.traseo.pl/trasa/lubczyna-walem

Trochę się przeliczyłem chyba z takim odcinkiem jak na pierwszą jazdę po kilku latach przerwy i na powrocie po 30km już miałem dość i jechaliśmy max 15km/h asfaltem. Nawet mimo długiej przerwy na kąpiel w jeziorze i zimne piwo.
Odnośnik do komentarza

3 tygodnie po zgłoszeniu reklamacji dostałem nową obręcz. M630 względem M50 to prawdziwe bydleciątko. Rower pięknie zrywa się pod kopytem. Serwis enve na europe niestety znajduje się we Włoszech. A południowcy nie kwapią się z szybkim załatwianiem spraw. Ale ostatecznie cała historia skończyła się mega pozytywnie. Nie zsiadam teraz z roweru bo i koło i pogoda na to pozwalają. :hi:

20210721-090940.jpg

 

20210721-091430.jpg

 

20210722-100626-2.jpg

 

20210722-100641.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was jeździ rowerem z psem? Chętnie brałbym psa na rower, bieganie swobodne w jego przypadku to na razie fikcja, poza tym jest strach że wleci pod koło. Więc w grę wchodzi tylko przyczepienie psa do amortyzującej smyczy, teraz pytanie, ktoś z was wykorzystywał te dystansy - springery?

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobione 55km piękna trasą 20. W pełni asfaltowa droga rowerowa prowadząca do mostu w Siekierkach. Co ciekawe Polacy skończyli swoją część inwestycji przed Niemcami i most można zwiedzać tylko od strony polskiej. Na samym moście jest taras widokowy. Trochę pogoda nie dopisała, bo było pochmurnie i około 20 stopni. Do tego oczywiście rano wchodzę do piwnicy po rower, a tam kapeć. Udało mi się za to zapakować 3 rowery i 3 osoby do samochodu. Tylko kombi!

https://www.traseo.pl/trasa/godkow-siekierki-godkow79fd44c2091bc3db14744e4aad0ec4a0.jpgcbc2cbed967a5d8bd37d3a372558c504.jpgd81ab02d43d4c4c7d236f5c679052a2c.jpgac501dd7ba85c470c715b64151ac8e8a.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chcę kupić jakąś odzież na rower. Co niedrogiego polecacie? Ciuchy z Decathlona to mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Koszulka na długi rekąw jest za krótka, gacie z wkłądką za ciasne w udach. To wszystko chyba szytę pod typowych kolarzy - 180 wysoki 65kg szczupły ;) Potrzebuje jakiś dobry gaci z wkładką - te z Decathlona mnie uwierały wręcz w dupę i finalnie lepiej mi było jechać bez nich, i koszulki na długi rękaw.

 

https://www.rogelli.pl/letnia-odziez-rowerowa-rogelli-gara-mostro-zolta-odblaskowa/

 

Takie coś bym kupił najchętniej ale bez przedady z tą ceną xD

Odnośnik do komentarza

Jak nie Decathlon i chcesz przymierzyć to szukaj w salonach rowerowych, no ale to już musisz się liczyć z tym, że będzie drożej, bo marki typowo rowerowe i niestety, ale się cenią. Ja raz kurtki szosowej szukałem to nic poniżej 400-500 zł nie znalazłem w swoim rozmiarze. To samo buty, ostatecznie kupiłem Scotta za 400 zł, jedyna para w moim rozmiarze w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza

Wyscig w Narewce.

Było płasko było szybko. I najważniejsze na Cannondale, znów wsiadłem na swój wyścigowy rower i poczułem jak pozytywnie różni się od Scotta, na którym musiałem wystartować w kilku wyścigach gdy koło było w serwisie. Pojechałem tam bez specjalnego przygotowania i po przerwie od jazdy na rowerze, ze względu na urlopowe odwiedzanie znajomych (:whyyy:żona się uparła) ale jechało mi się w miarę dobrze. Za dwa tygodnie kolejny wyscig gdzie nie będzie już tak szybko. Podlaskie interwały dadzą mi popalić, dlatego wskakuje znów na szosę potrenować wytrzymałość, której mi tak bardzo brakuje.:hi:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, WisnieR said:

Chcę kupić jakąś odzież na rower. Co niedrogiego polecacie? Ciuchy z Decathlona to mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Koszulka na długi rekąw jest za krótka, gacie z wkłądką za ciasne w udach. To wszystko chyba szytę pod typowych kolarzy - 180 wysoki 65kg szczupły ;) Potrzebuje jakiś dobry gaci z wkładką - te z Decathlona mnie uwierały wręcz w dupę i finalnie lepiej mi było jechać bez nich, i koszulki na długi rękaw.

 

https://www.rogelli.pl/letnia-odziez-rowerowa-rogelli-gara-mostro-zolta-odblaskowa/

 

Takie coś bym kupił najchętniej ale bez przedady z tą ceną xD

 

Polecam ubrania firm biemme, i attiq. Na ciuchach nie warto oszczędzać. Nie ma złej pogody na rower, są tylko źle ubrani kolarze. Druga sprawa to że takie ubrania nie kosztują tanio :/ ale jak raz się szarpniesz to później dobrze służą. Jak podliczę moje wydatki na ubrania rowerowe to popłynęło z portfela ze 2500, ale teraz nie narzekam że nie mam się w co ubrać. Przez cały tydzień mogę jeździć a w sobotę piorę wszystko.  

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie - potrzebna opinia. Szukam roweru miejskiego jeżdżenia po mieście. Takie tam do sklepu, po bułki, na kawę czy do centrum. Wpadł mi w oko pomysł na rowerek składany, które fajnie można sobie schować bez potrzeby komórki lokatorskiej czy piwnicy. Plus, przy okazji podróżowania np. pociągiem można go łatwo zatargać do środka i zwiedzać wszystko z siodełka.

 

Jeździł ktoś z Was takim cudem? Jakieś opinie? Spoko czy ludzie palcami wytykają na ulicach? ;)

 

W Decathlonie wpadło mi w oko takie coś tak na spróbowanie.

https://www.decathlon.pl/p/rower-skladany-tilt-900/_/R-p-304120

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, iluck85 said:

Te myjki zawsze beka, jedna na xxx osób. 

 

Dlatego nigdy nie staje w kolejce do myjki, po wyścigu robię krótkie rozciąganie. Rower bez względu na to jak brudny wrzucam do samochodu i wracam do domu.

20210808-133415.jpg

 

Rower myje w domu dokładnie i powoli. Ale powoli wsiąka we mnie chęć zakupu terenowej myjki karchera C3 żeby nie stać w kolejce. Fajna sprawa, nalewam wody w zbiorniczek, myjka ma własny akumulator więc tylko trzeba pamiętać o naładowaniu tej baterii.

 

optimized_karcher.jpg

 

1 hour ago, kufir said:

Też trochę jeżdżę , nie wiem czy już podawałem:

 

https://www.instagram.com/pablo_jura_bike/

 

Wrzucam tam od czasu do czasu fotki moich maszyn :good2:

 

:mog: świetne zdjecia

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
14 godzin temu, iluck85 napisał:

 
 

Kup sobie drona- Mini 2 np od DJI. Dobre filmiki zrobisz z tymi terenami. 

 

Dzięki za polecenie ale to nie dla mnie. Każdą wolną chwile poświęcam na liczne moje pasje wiec na montowanie filmów po prostu było by mi szkoda fajnych chwil.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.