Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde.. reakcje mi się skończyły od plusowania :) Gratuluję i zazdroszczę nieco że już ogrywacie. Ja swoją kopię zgarnę dopiero w poniedziałek, za dużo teraz mam rzeczy naraz do ogarnięcia przy przeprowadzce. Ale obiecałem sobie że Tlou2 będzie pierwszą grą odpaloną i ogrywaną na nowej chacie :banana:

Edytowane przez SebaSan1981
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

@u55r z rozpedu chyba nie ten tv kupiles, chodzilo Ci zapewne o XH90 a to sa dwa rozne modele. Tylko XH90 z modeli na ten rok ma hdmi 2.1. Fald robi robote idealny tv na ten moment na next geny imo :)

Odmieniaj kolego?

 

XH90 rozczarowanie, mityczne HDMI 2.1 istniejące na papierze plus słabszy procesor niż w XH95 i szarpanie androida to porażka. Dlatego wybrałem model wyższy lepiej wyposażony. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, squaresofter napisał:

Zapomniałem wrzucić wczoraj do tematu.

P.S. Udanego weekendu.

 

104474533_1371655146359778_7740924037580

Dostałem kiedyś tą grę w zestawie od ziomka od którego kupowałem używanego ps2 Slim. Nigdy wcześniej nie miałem z serią do czynienia także specjalnie się nie spuszczałem ale o Jezusie co to była za gra :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Dostałem kiedyś tą grę w zestawie od ziomka od którego kupowałem używanego ps2 Slim. Nigdy wcześniej nie miałem z serią do czynienia także specjalnie się nie spuszczałem ale o Jezusie co to była za gra :fsg:

Na PS2 sztos gonił sztosa. Drugiej takiej konsoli nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Nie mogłem się doczekać wersji konsolowej (premiera cyfry 29 maja, pudełka 19 czerwca) Odliczałem dni do premiery niemalże jak w przypadku dużych gier AAA. ION FURY czyli taki duchowy spadkobierca Duke Nukem 3D Zrobiony w bardzo podobnym stylu co sztos z 1996r . Zresztą gra została wydana przez kultowe 3D Realms a zdevelopovana przez Voidpoint (wersje na konsole sportowało General Arcade). Będzie grane! :cool2:

 

caeda1442dedf.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...