Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Voytec napisał:

Poza tym imię Angel pasuje zarówno do mężczyzny jak i kobiety. 
 

Ale to Observer. On będzie jak z cieczką z każda taka rzeczą latał. 

 

O co ci teraz chodzi? Odpowiedziałem użytkownikowi który miał taki problem, a ty piszesz że to ja z tym do tematu przyleciałem. Nie widzisz postu nad moim?

 

Sytuacja jest na tyle powszechna że stała się memem, wie to każdy kto interesuje się grą trochę bardziej niż jak kolejną strzelanką:

 

7z0hbe4pxy461.jpg

 

Jeden z najwyżej lajkowanych postów na reddicie dotyczącym gry od premiery - 27 000 upvotów, 1600 komentarzy ludzi którzy też to zauważyli, ale wystarczy napisac na polskim forum to zaraz włączy się jakiś furiat i zacznie awanture oraz osobiste ataki.

 

Cytat

The changed the flippin order. Out of dialogue the girl is left and dood is right. In dialogue the girl is bottom and guy is top.... left right top down smh...

 

2600 osób się z tym zgadza.

 

Cytat

This is how they got me too.

 

1600 osób się z tym zgadza.

 

Cytat

just happened to me. Had to reload a save because I forgot which was which.

 

Cytat

I think this was confusing because it originally showed the two options on the left and right, and then the left choice, which viewers perhaps designated as the first choice, if they read left to right, became the bottom choice, perhaps perceived as the second option, when the time came to choose. This was sort of my thinking when I accidentally chose Angel

 

I tak dalej. Tysiące osób na internecie o tym pisze, ale na forum psx extreme tematu nie można poruszyć, nawet w odpowiedzi na kogoś kto miał taki problem, bo cie jakiś frustrat opluje. Widać sporą różnicę w poziomie dyskusji jak się nagle z reddita albo innego zagranicznego forum zejdzie i tu poczyta tych wiecznie spiętych o wszystko zakompleksionych użytkowników.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale faktycznie jest to jakiś problem, bo ja nie skipowałem dialogów, widziałem ten matching, a i tak przy wyborze imienia miałem zagwozdkę, bo zwyczajnie nie zakodowałem, jak istotny był to moment. 

Całe szczęście miałem tam jakiegoś buga i po wejściu do przybytku od razu było pełno gangoli, którzy do mnie strzelali. 

Jak już wszystko zabiłem to całe szczęście nie było opcji wejścia do budki numer 9. i nie musiałem przeżywać zawodu "miłosnego". 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaki ten Keanu jest strasznie przeestetyzowany! Nadmuchane wyobrażenie o dupku rockandrollowcu z lat 90-tych. Ziewam przy nim z nudów. Myślałem, że to będzie coś jak Brad Pitt z Fight Clubu, a tu mamy kolejną edgy-masturbację. 

 

Grając w Cyberpunka w zasadzie mam wrażenie, jakbym słuchał płyt któregoś z zespołów, co kiedyś były modne i ultranowoczesne, a teraz są kompletnymi wapniakami. Jak KoRn czy inny Slipknot. 

Gadałem właśnie z kumplem, co by się stało, gdyby Trevor z GTA wylądował w Night City i spotkał Keanu. 

Płacz niewiniątek :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Observer napisał:

 

O co ci teraz chodzi? Odpowiedziałem użytkownikowi który miał taki problem, a ty piszesz że to ja z tym do tematu przyleciałem. Nie widzisz postu nad moim?

 

Sytuacja jest na tyle powszechna że stała się memem, wie to każdy kto interesuje się grą trochę bardziej niż jak kolejną strzelanką:

 

7z0hbe4pxy461.jpg

 

Jeden z najwyżej lajkowanych postów na reddicie dotyczącym gry od premiery - 27 000 upvotów, 1600 komentarzy ludzi którzy też to zauważyli, ale wystarczy napisac na polskim forum to zaraz włączy się jakiś furiat i zacznie awanture oraz osobiste ataki.

 

 

2600 osób się z tym zgadza.

 

 

1600 osób się z tym zgadza.

 

 

 

I tak dalej. Tysiące osób na internecie o tym pisze, ale na forum psx extreme tematu nie można poruszyć, nawet w odpowiedzi na kogoś kto miał taki problem, bo cie jakiś frustrat opluje. Widać sporą różnicę w poziomie dyskusji jak się nagle z reddita albo innego zagranicznego forum zejdzie i tu poczyta tych wiecznie spiętych o wszystko zakompleksionych użytkowników.

Zacytuj mi więcej wypowiedzi z zagranicznych for, z którymi zgadzają się miliony osób. 

 

Gościu, poruszasz w tematach gier cały czas temat poprawności politycznej, LGBT i tego, że cały czas jest to przez twórców wciskane do gardła. No jest, ale zamiast zobaczyć to i wzruszyć ramionami to wałkujesz to do porzygu, piszesz jakieś śmieszkowe i drętwe posty. Ile można człowieku.

 

Jak widzę całujące się lesbijki to uśmiechnę się pod nosem jak jest to zrobione fajnie, zrobię grymas jak nie jest i tyle. Na chuj to ciągle wałkować.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie dalej sam quest główny (bo pobocznych nie tkne do czasu załatania gry i wydania edycji natywnej pod PS5 - wtedy przejdę od nowa jesli nie bedzie od importu sejwów).

 

No sama narracja, postacie, gra aktorska bardzo spoko. Dialogi są naturalne i postacie reagują mimiką na wypowiadane słowa. To nie gadające głowy z Mass Effectow czy Falloutow, gdzie kamera pokazuje raz jedną, raz drugą kukłę. Także tutaj CDP ma plus za wiarygodność. Samo prowadzenie rozmów z punktu widzenia RPG niestety jest kompletnie liniowe (wypytujemy o opcjonalne teksty niebieskie i na końcu wybieramy żółte by pchnąć fabułę do przodu).

 

Design miasta podoba mi się, budynki po horyzont są fajnie wyrzeźbione i różnorodne. Mimo że puszki czy hamburgery zrobione są na poziomie FPP z lat 90 to naprawdę włożono duzo roboty w projekt detali miasta. Jednak wolałbym mniejsze huby jak w Deusach, niz takiego molocha-wydmuszkę napchanego ikonkami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i ja fabułę. 

Pisząc najkrócej? 

Bardzo mocno przeciętna, za krótka, nie angażująca i totalnie nie wykorzystany potencjał. Do tego w końcówce 4 razy robiłem reload bo się skrypty zesrały i nie było postaci albo znacznik szlag trafił. 

Niestety moje największe rozczarowanie ostatnich lat i zmarnowanego potencjału. 

 

Czy gdym teraz mógł cofnąć czas i nie brać kolekcjonerki, zrobiłbym to? Nie. 

Wracam do Valhalli. Pozostałe zadania poboczne w NC sobie poczekają. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panam best waifu.

 

Dobrze się gra. A byłoby jeszcze lepiej, gdyby jeszcze z pół roku przełożyli premierę i usunęli te najbardziej rażące bugi... Gra idealna nie jest, ale pod wieloma względami robi ogromne wrażenie i CDP naprawdę należą się słowa uznania.

 

Pewnie przejdę za parę lat drugi raz, jak dopracują wszystko jak należy, a ja będę miał lepszy sprzęt wyciągający 100% grafiki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja też skończyłem (w końcu). 

 

Przyznam szczerze, że wszystko, co tam się działo, mało mnie obchodziło i grałem chyba głównie po to, by oglądać tę ładną grafikę i ładnie błyszczące się wnętrza korporacji. Cała reszta to trochę jakby źle odegrana podróbka "Piątego Elementu", "Sędzi Dredda" albo czegoś w tym rodzaju. Tak jak już pisałem: grafika świetna, mechaniki zrypane, postaci? Bez polotu. A najbardziej bolą dialogi, bo raz są cholernie przestylizowane, a raz puste i bezsensowne. 

 

Nie wiem, gdzie się podziała kondycja scenarzystów z Wiedźmina, ale coś tu ewidentnie nie wyszło. Wydaje mi się, że zarząd rzeczywiście za dużo namieszał i wtryniał się nie tam gdzie trzeba. Obawiam się, że wielu rzeczy niestety w samej grze nie da się cofnąć i trzeba liczyć co najwyżej na udane DLC. A szkoda, bo w tym otoczeniu mogło być całkiem nieźle. 

 

Btw. - kto ku rwa wymyślił tę fizykę motocykli?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

 

19 godzin temu, Observer napisał:

 

O co ci teraz chodzi? Odpowiedziałem użytkownikowi który miał taki problem, a ty piszesz że to ja z tym do tematu przyleciałem. Nie widzisz postu nad moim?

 

Sytuacja jest na tyle powszechna że stała się memem, wie to każdy kto interesuje się grą trochę bardziej niż jak kolejną strzelanką:

 

7z0hbe4pxy461.jpg

 

 

ze tyle osób dało upvote tej kwestii to świadczy jedynie o tym ile dzbanów graczy jest. Dosłownie pare sekund wcześniej są pokazane wizerunki obu osób. Trzeba być debilem i/lub ignorantem żeby robić z tego problem.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...