Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Andżej said:

a no tu jest slabo. chlop potrafi miec taka bajere, jaka ja mialem w podstawowce na dyskotece szkolnej, zeby sie popisac przed dziewczyna, ktora mi sie podobala. bo to w sumie jest tak, ze ta rekawica to jest w sumie fajna postac


Widzisz, juz w podstawowce wiedziales ze reka to najlepsza dziewczyna. I nie Ty jeden

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, PanKamil said:

Tutaj nitka z twittera która wyjaśnia jak twórcy(smieci) tego ruskiego gowna nie politykują 

 

 

 

 

Ciekawe czy ktokolwiek coś zrobi jak się skumają w korpo drabinie eskalacji jaka burze gra wywolala, czy olewka i udajemy że to tylko gra, fikcja i jej nie zdejmiemy bo nie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2023 o 18:10, messer88 napisał:

Faki posty jak himarsy spadają na miłośników ruskiego gamedevu.

 

Raczej jak ptasie gówno - niby nieszkodliwe, ale i tak człowiek czuje obrzydzenie.

Jasne, jebać ruskich od zawsze na zawsze, ale serio, jego foruming to poziom pato-streamów i ta zdarta płyta już nawet śmieszna nie jest.

Jak czytam te wysrywy to mam wręcz ochotę kupić AH w pudełeczku, oznaczyć typa w Zakupach growych i czekać na kolejny jego wylew.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, zdrowywariat said:

 

Czytałem co nie co i też mnie zaintrygowała, ale wchodzę do wątku, a tu jakieś polityczne wywody, zamiast o grze, czy się podoba.

 

Ciężko o tej grze mówić w oderwaniu od polityki. To przecież nie tak, że to po prostu rosyjska gra. To rosyjska gra finansowana (pośrednio) przez Gazprom i gloryfikująca ZSRR. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

 

Cytat

Są jednak rosyjskie firmy produkujące gry, które już w pierwszych dniach inwazji się do niej krytycznie odniosły, wzywając do pokoju – kiedy jeszcze przepisów zabraniających tego nie było. Moskiewskie studio Ice-Pick Lodge znane z serii Pathologic wydało publiczne oświadczenie. Firma Lazy Bear Games, stojąca m.in. za grą Graveyard Keeper, zrobiła podobnie. I postąpiło tak wielu innych przedstawicieli świata rosyjskiej kultury – nie tylko tej związanej z grami wideo.
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/recenzji-atomic-heart-u-nas-nie-bedzie/z624286

 

czyli jednak można było

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba pamiętać też, że gra powstawała jeszcze przed wojną, czyli co? Twórcy którzy robili grę mieli ją olać bo firmy Państwowe które wcześniej wykładały kasę teraz finansują wojnę? 

Gra bardzo fajna, klimat jest, grafika porządna, art style robotów mistrzowski, cieszę się grą jak małe dziecko a to, że trochę gloryfikuje ZSRR nic nie zmienia, w koncu to wizja swiata ktory jest "gdybaniem co by było gdyby" i nie jest czymś niewłasciwym.

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Homelander napisał:

 

Ciężko o tej grze mówić w oderwaniu od polityki. To przecież nie tak, że to po prostu rosyjska gra. To rosyjska gra finansowana (pośrednio) przez Gazprom i gloryfikująca ZSRR. 

Proponuję obejrzeć ten film na CDAction, zobaczysz jacy to zwykli niewinni ludzie. Zapewne jesteś też zwolennikiem tezy, że II WŚ wywołali mityczni naziści przybyli z planety Jowisz? 

 

Obejrzałem ten film, bo byłem ciekaw w jaki sposób gra jest finansowana przez Gazprom (nawet pośrednio) i przyczynia się do tego, że rakiety spadają na Ukrainie. Dowiedziałem się z niego tylko tyle co już wiedziałem wcześniej - osoby szefostwa są powiązane z Kremlem, wcześniej współpracowały z Gazpromem i z Yukosem. Autor ogólnie stwierdził, że granie w grę przyczynia się do spadania rakiet na Ukrainie jednak tego w żaden sposób nie udowodnił. Gdybym kupił grę w Rosji to podatki wpłynęłyby bezpośrednio do jej budżetu. Jeżeli kupię grę w Polsce to zanim zysk z niej zostanie opodatkowany i wpłynie do budżetu Rosji minie dużo czasu. Być może nigdy do niego nie wpłynie tylko zostanie na Cyprze... Gry nie kupię, bo mam w GP gdzie M$ już zapłacił za produkt, a ja za abonament. Co do studia to jak większość Rosjan mogą mieć wyprane mózgi panującą tam propagandą. Nie wiem czy ocenianie ich produktu tylko przez pryzmat ich poglądów czy pochodzenia, to nie jest krok za daleko.

 

5 godzin temu, addhoc napisał:

No k.urwa, chyba nie. Poczytaj sobie o szefie studia i przestań być takim naiwnym ignorantem.

Zamiast grać w Nintendo poczytaj trochę historii.

 

Możesz wrzucić linka? Czytałem coś na gryonline, widziałem film z cda jednak poza naszym przekazem propagandowym nie widziałem tam zbyt wiele zasadnych zarzutów. Na CDA wzmiankowano tylko, że jednym z inwestorów jest Tencent ale to, że oni też mają coś za uszami czy współpracują z Rosją i ją wspierają zostało kompletnie przemilczane...

 

23 godziny temu, MaZZeo napisał:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/orlen-dalej-sprowadza-rope-z-rosji-tyle-ton-surowca-trafilo-do-nas-w-styczniu/y1669m0,79cfc278
 

darcie pizdy w temacie bo ktoś odpali gre z Game Passa i może im z tego trzy ruble wpadną, podczas gdy dzień w dzień nadal tankujemy ruskie paliwo zajadając hot doga.

 

Niech każdy gra zgodnie ze swoim sumieniem, ale już prędzej zrozumiem bojkot gry ze względu na tematyke i inspiracje związkiem sowieckim, niż dotychczasowa dyskusje w temacie. Idąc ta logiką i rozbijając na atomy każdy zakup którego dokonujecie - rozmyślając  czy te pieniądze przypadkiem nie trafiają tam gdzie nie powinny - nic byście nie kupili.

 

Odnośnie sprowadzania ropy z Rosji, to jest to dobrze wyjaśnione:

 

Niekoniecznie nic byśmy nie kupili. Możesz sobie zainstalować aplikację na telefon - Pola. Skanując kody kreskowe dostajesz informacje o firmie, jej kraju pochodzenia, czy płaci u nas podatki i w jakiej części jest obecna w Polsce. Na początku robienie zakupów może trochę dłużej trwać ale potem już wiesz, które produkty są polskie, a które zasilają budżety zagranicznych korporacji. Dość często możliwy jest wybór polskiego produktu takiej samej jakości albo zbliżonej do zagranicznego. Czasami nasze są lepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Homelander napisał:

Proponuję obejrzeć ten film na CDAction, zobaczysz jacy to zwykli niewinni ludzie. Zapewne jesteś też zwolennikiem tezy, że II WŚ wywołali mityczni naziści przybyli z planety Jowisz? 

Na filmiku z Cdaction wróżą że to wyjdzie beznadziejny crap. Więc CD action niech już zamknie mordę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...