Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie zaczynajcie o R E W I Z J A C H 

 

co do launchowych gierek, właśnie CDPRED się podpisał pod startowaniem równo z PS5

 

teraz w ciemno obstawiam premierę konsoli 20/11/20, opcja rezerwowa to 13/11/20 ale data Redów z Cyberem2077 też mi mówi wiele. szczególnie po tym, jak ładnie obsunęli swój event żeby dać miejsce dla Sony, dobrzy koledzy widać  :cool2:

Edytowane przez nero2082
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Starh napisał:

W sumie trochę tandetnie postawić coś takiego w salonie :/ mimo całej sympatii do sony.

Jak się ma taki salon to faktycznie trochę nie pasuje

079cbh4hYzvXzliReTjFPhykuB8aGKSnPQc64YlM

 

 

 

Śmieszy mnie to narzekanie na wygląd konsoli, chyba nikt nie pamięta jaka była beka z premierowego XO, że wielki, że odtwarzacz VHS, a jak ludzie wyciągnęli swoje egzemplarze z pudła to większość była pod zachwytem i że wcale taki wielki nie jest. Co do dizajnu są różne gusta, jednemu się spodoba drugiemu nie. Mi się podoba, tak samo jak XSX.

 

Zaraz przyjdzie kolega 20cali i będzie coś (pipi)ił o routerze wifi.

 

No popatrz

Spoiler

lombardomat-router-tmobile-huawei-b529-o

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 Mi jedynie przeszkadza wertykalne podejście do tematu i to w obydwu przypadkach (bo XSX też może do najpiękniejszych nie należy, ale leżąc to już w ogóle jest obrzydliwy - podobnie zresztą jak PS5). Jakoś zawsze konsole u mnie leżały (oprócz Gamecube, który raczej stał, choć w sumie ciężko to określić z racji bryły) i jakoś lepiej to można było na stoliku RTV zagospodarować. Choć teraz, gdy mój nowy TV nie daje mi zbyt wielkiego pola do popisu w kwestii dostępnego miejsca to pionowe ustawienie może być zbawienne.

Odnośnik do komentarza

I tak sprzęty siedzą u mnie w szafce pod telewizorem za matowym szkłem więc nie widać, ważne żeby się tylko w szafce zmieściła, ale jak ktoś faktycznie ma sprzęt na półce obok telewizora to jednak konsola może być pewną ozdobą, choć to i tak zależy od gustu i samego wyglądu salonu. Najważniejsze żeby hulała jak trzeba i była cicha.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób które trzymają konsole w zamknięciu, konsola się nie grzeje? Rozumiem, że podczas grania otwieracie drzwiczki?

Ja mam taki problem że pod TV mam dość wąską wnękę gdzie trzymam leżąco PS4 Pro. Tak sobie myślę, że nie jest to do końca zdrowe rozwiązanie dla konsoli ponieważ po godzinnym graniu temperatura we wnęce jest dość wysoka.

 

PS5 ze względu na rozmiary do wnęki na 100% się nie zmieści więc i tak muszę szukać innego rozwiązania. Czyli albo schować niżej do szafki w pozycji stojącej i na czas grania otwierać drzwiczki. Minus taki że nie widać konsoli...... :( A myślę że chowanie tak ładnej PS5 to zbrodnia.....

 

Druga opcja to jakaś dostawka do szafki pod TV, jakiś mały regał...

Edytowane przez damianKr
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, damianKr napisał:

Pytanie do osób które trzymają konsole w zamknięciu, konsola się nie grzeje? Rozumiem, że podczas grania otwieracie drzwiczki?

Ja mam taki problem że pod TV mam dość wąską wnękę gdzie trzymam leżąco PS4 Pro. Tak sobie myślę, że nie jest to do końca zdrowe rozwiązanie dla konsoli ponieważ po godzinnym graniu temperatura we wnęce jest dość wysoka.

 

PS5 ze względu na rozmiary do wnęki na 100% się nie zmieści więc i tak muszę szukać innego rozwiązania. Czyli albo schować niżej do szafki w pozycji stojącej i na czas grania otwierać drzwiczki. Minus taki że nie widać konsoli...... :( A myślę że chowanie tak ładnej PS5 to zbrodnia.....

 

Druga opcja to jakaś dostawka do szafki pod TV, jakiś mały regał...

Odkręć drzwiczki. Problem solved.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, damianKr napisał:

Pytanie do osób które trzymają konsole w zamknięciu, konsola się nie grzeje? Rozumiem, że podczas grania otwieracie drzwiczki?

Ja mam taki problem że pod TV mam dość wąską wnękę gdzie trzymam leżąco PS4 Pro. Tak sobie myślę, że nie jest to do końca zdrowe rozwiązanie dla konsoli ponieważ po godzinnym graniu temperatura we wnęce jest dość wysoka.

 

PS5 ze względu na rozmiary do wnęki na 100% się nie zmieści więc i tak muszę szukać innego rozwiązania. Czyli albo schować niżej do szafki w pozycji stojącej i na czas grania otwierać drzwiczki. Minus taki że nie widać konsoli...... :( A myślę że chowanie tak ładnej PS5 to zbrodnia.....

 

Druga opcja to jakaś dostawka do szafki pod TV, jakiś mały regał...

Mam u siebie PS4 slim pod telewizorem w szafce z przeszkolonym drzwiczkami i jak gram to jest zamknięta. Próbowałem kiedyś czy jest różnica jak szafka jest otwarta lub zamknięta. W pracy konsoli nie widzę różnicy, temperatura samej konsoli praktycznie bez zmian. Poza tym,  że jak są drzwiczki otwarte to jest głośniej bo wyje. Oczywiście jak gram ze 3 godziny to czuć ciepło w tej szafce. To taka typowa szafka pod tv mam tam 2 konsole i dekoder telewizji cyfrowej.
Konsola w tej szafce od 4 lat. Jedyne to mam z tyłu szafki mały otwór gdzieś 10x10 centymetrów gdzie przechodzą wszystkie kable i wchodzą do ściany.

24 minuty temu, HiS napisał:

Nie mam pojęcia o co chodzi z tym kitraniem sprzętu po szafkach :pawel:

Po kilkudziesięciu minutach gry w takiej szafce robi się sauna dla konsoli. A później takie przegrzane klamoty z pasta termoprzewodzaca twardsza niż przyrodzenie dindu sprzedają na pchlim targu.

 

Ja nie widzę problemu ze schowaniem sprzętu. Skoro mam salon z szafką telewizyjną z ładnym ozdobnymi drzwiczkami. Poza tym nie mam potrzeby pokazywania sprzętu. Ale co kto lubi. Jak ktoś chce mieć na wierzchu to kwestia wyboru.

  • Haha 1
  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Michał102 napisał:

PS4 się smaży nawet w szafce z otwartymi drzwiczkami. Ta konsola nie może mieć żadnej j zabudowy i powinna stać w otwartej przestrzeni

Pamiętacie jak przed premierą były te punkty Sony z ps4? One też były zamknięte w plastikowych obudowach co powodowało częste zawiechy systemu. Już wtedy było wiadomo, że system chłodzenia nie jest najwyższych lotów. Jednakże dzięki xboxowi i porównaniach w kulturze pracy sprzętu szefowie Sony wzięli to sobie do serca i ps5 miejmy nadzieję będzie pod tym kątem lepsze.

Odnośnik do komentarza

U mnie ta szafka nie jest bardzo szczelna tam powietrze wchodzi choćby od tyły przez otwór. Dopiero jak gram jakieś 3 godziny to jak otworzę szafkę to czuć, że jest tam nieco cieplej, ale tak jak mówię 4 lata tak siedzi i na razie nic się nie działo złego z konsolą. Założenie dodatkowego wentylatora to kolejny hałas. Liczę bardzo, że zrobią porządek z chłodzeniem przy next genach.

Z mojej perspektywy urządzenie, które nie kosztuje mało powinno zapewnić sensowną kulturę pracy. Bo faktycznie ostatnio podczas gry na RDR2 (najczęściej gram na słuchawkach) ale jak ściągnąłem to wyje solidnie poczciwa slimka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...