Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Takie 5/10, strasznie mało gier PS Studios, jak już coś pokazali, to render, ale głównie gry od tych nowych studiów i gaasy. Frakcje korva gdzie? MGS, kto to niby robi? Pewnie jakieś randomy.

 

Alan Wake 2 świetny, Phantom Blade Zero wygląda obiecująco, Spider 2 wygląda jak gra od ND.

Odnośnik do komentarza

daje 3/10 

ocenę podciąga DD 2 i AW2 ale to gry ktore pojawią się na innych sprzętach a ja po dwóch latach posuchy liczyłem, że sony jednak dowiezie. Czyli co, teraz czekamy do przyszłego roku na jakieś gry? bo do tej pory Sony nie było chętne pokazywać swoje exy na innych wydarzeniach niż swoje konferencje. 

Odnośnik do komentarza

Ten pokaz był  tak słaby że nawet odechciało mi się po nim ff16 i spidermana 2.

Brak streamu w 4k to wielki błąd. Ale  i tak spiderman 2 wyglądał strasznie słabo, nie tylko graficznie, ale i design, od stroju, po efekt wody.

Podobnie jak ktoś napisał, w tym czasie mogłem zwiedzić parę świątyń w Zeldzie, i nikt mi tego nie odda.

Myślałem że czasy CGI minęły, ale widać Sony już myśli że nic nie musi, a może się zdziwić.

Edytowane przez Rtooj
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Dwa pytania.
1. Czy Polskie konto PSN uruchomię normalnie (zaloguję się) na amerykańskim PS5? ( kupując konsolę i będąc w USA oczywiście!)
2. Czy mając fizycznie ze sobą płyty z grami zakupione w PL, uruchomię normalnie na PS5 w USA na moim "starym" Polskim koncie, jeśli się oczywiście zaloguję ? (patrz pyt.1)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozczarowanie przede wszystkim brakiem gier od ps studios. Z wielkich ich gier jest tylko sp2, który wygląda bardzo fajnie i super, że symbiot będzie na Peterze, wyczuwam walkę dwóch pajonczkow gdzieś po drodze. 

 

Liczyłem na frakcje, bo chce żeby ND to w końcu wydało i zajęło się jakimś single playerem, a oni widzę że się tam niezle opierdzielają. Kiepsko, naprawdę kiepsko. Gdyby sony nie miało Insomniac to by na ps5 mieli połowę exow mniej. Były plotki, że ich studia nie były gotowe na pokaz w grudniu, wg mnie teraz też nie były, bo nie pokazali niczego konkretnego poza SP2, który był pewniakiem.

 

MGS3 spoko, ale wyczuwam 2025 najwczesniej, wiec nie ma się co jarać, aczkolwiek gdyby nie leak to to by była megatona. 

 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...