Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Czoperrr napisał:

Ja będę przesiadał się z PS4 fat na XSX więc prawdpodobnie przeżyję szok. Mam nadzieję, że konsola będzie do odbioru 10 listopada w Xkom. Obawiam się, że może jednak konsol zabraknąć, a nie wpłaciłem kasy więc tracę pierwszeństwo.

 

Nie zabraknie + w XKom nic nie trzeba wpłacać. Wczoraj pytałem jak to wygląda, to liczy się kolejność zamówień. Nie chcą przedpłaty.

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, shy4 said:

Panowie i panie czy ktoś zamówił Series S czy jestem jednym z niewielu którzy przygarną skróta?? ;)

Series S są podobno sporo mniej popularne. 

Ja będę brał series X, ale po premierze, jak normalnie z półki da się wziąć. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, C1REX said:

Series S są podobno sporo mniej popularne. 

Ja będę brał series X, ale po premierze, jak normalnie z półki da się wziąć. 

Mój plan to był preorder PS5+PS5Digital+SeriesX+SeriesS. Z przyczyn niezależnych ode mnie skończyłem z 3ma preorderami standardowego ps5 i SeriesX oraz SeriesS. Jedno PS5 zatrzymuję, jedno odstąpiłem znajomemu a jedno odsprzedam. Z Series X zrezygnowałem zaraz po ogłoszeniu gier na premierę, Halo niet,Forza niet,Gears niet...to w co tu grać poza multiplatformami....?? Wiem że Series S jest mało popularne i będzie można sobie ze sklepu na luzaka w dniu premiery przytulić ale że zniżkami pracowniczymi 800zł zapłaciłem ;) Series X pewnie kiedyś kupię jak wyjdzie ładna limitka i już coś naprodukują te 23 studia MS ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2020 o 23:00, Marcin_wawa napisał:


Jak za starych dobrych czasów z DC na ps4 ;). Exclusivy wyścigowe xbossa i community wielkości tego z ps4. To będą dobre czasy.
Wreszcie dotychczasowe klapy zobaczą skok jakościowy w obcowaniu ze sprzętem elektronicznym wysokiej klasy. Ja przeżyłem spory szok jak wymieniłem premierową ps4 na XOX ponad 2 lata temu i cieszę się z obecnego obrotu sprawy, bo jedyne czego mi brakowało, to większego ruchu na forum xboxowym.

Dobra o(pipi)e was w FH 4

Odnośnik do komentarza

Bundle są, zgadza się, ale nie takie jak mnie interesują.

Niech gawiedź przetestuje sprzęt na premierę, M$ poprawi co trzeba, a w następnym roku można brać :)

 

Na razie standardowa eSka mi styknie.

 

 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...