Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wredny napisał:

A ktoś tu gra na konsolkach może?

Day one patch coś poprawia, czy czekamy na remaster? :philosoraptor:

Patcha żadnego nie było na PS5, u mnie wersja 1.00.002. W prologu jest chujnia ~40 fps, ale już na drugiej planecie 60 fps z niedużymi spadkami. Zobaczę jak dużej pogram bo może ze 30min grałem na tej planecie. Jescze wkurwiający jest tearing (rozrywanie obrazu czy jak to nazwać, pojawia się dosyć często)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Inna sprawa, że jak już złożysz swój 1 komputer to te upgrady naprawde nei wychodza aż tak kosmicznie, jak niektorzy myslą.  Tylko 1 wydatek boli, gdy nic nie masz, a pozniej juz wymiana procka, czy karty - mniej niż przejscie z PS4 na PS5.

Dzisiaj, dosłownie przed chwilą podmieniłem leciwe 1660Ti na RTX 4070. Miało być 4060/4060Ti, bo nie mam świra na punkcie wyżyłowanej grafiki, no ale specyfikacja tych kart to jakiś żart, regres względem poprzedniej generacji RTX 30. Cała reszta została tak jak jest, czyli 16GB 3200Mhz i Ryzen 3600. Będę grał w 2K, jak trzeba będzie to zejdę z ustawieniami, bo priorytetem jest dla mnie betonowe 60 klatek. Dopłaciłem parę stówek i nie żałuję, wydałem 2900 zł.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, krzysiek923 napisał:

Dzisiaj, dosłownie przed chwilą podmieniłem leciwe 1660Ti na RTX 4070. Miało być 4060/4060Ti, bo nie mam świra na punkcie wyżyłowanej grafiki, no ale specyfikacja tych kart to jakiś żart, regres względem poprzedniej generacji RTX 30. Cała reszta została tak jak jest, czyli 16GB 3200Mhz i Ryzen 3600. Będę grał w 2K, jak trzeba będzie to zejdę z ustawieniami, bo priorytetem jest dla mnie betonowe 60 klatek. Dopłaciłem parę stówek i nie żałuję, wydałem 2900 zł.

Za 150-200 zł wymieniłbym Ryzena 3600 na 5 5600 (Zen 3 - tyle pewnie Ci wyjdzie sprzedając 3600) i masz nowa generacje w całości.

Idealny procek pod 4070, da na pewno mocnego boosta, a i najtajszy Fortis go spokojnie schłodzi.

24 minuty temu, łom napisał:

:kekw:

Az takiego dramatu się nie spodziewałem...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To nieporozumienie jak wygląda dzisiaj branża gier. Wychodzi duża gra, która przecież została opóźniona (teoretycznie celem dostarczenia najlepszej, najbardziej dopracowanej wersji), zbiera świetne oceny, a potem okazuje się że jej optymalizacja to jakaś porażka i gra ma olbrzymie problemy techniczne. Coś tu jest bardzo nie tak na wielu poziomach, gra która kosztuje słynne 3 i pół bomby nie powinna wychodzić w takim stanie, a recenzje powinny odzwierciedlać stan techniczny produktu 

  • Plusik 1
  • This 6
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

To nieporozumienie jak wygląda dzisiaj branża gier. Wychodzi duża gra, która przecież została opóźniona (teoretycznie celem dostarczenia najlepszej, najbardziej dopracowanej wersji), zbiera świetne oceny, a potem okazuje się że jej optymalizacja to jakaś porażka i gra ma olbrzymie problemy techniczne. Coś tu jest bardzo nie tak na wielu poziomach, gra która kosztuje słynne 3 i pół bomby nie powinna wychodzić w takim stanie, a recenzje powinny odzwierciedlać stan techniczny produktu 

Boże dobrze, że tak nie było w czasach premiery GTAIV bo chyba to tej pory nie było jej na PlayStation :yao:

 

Wracając do meritum, to mega się cieszę, że oduczyłem się kupować gierek na premierę, nawet jak to jest gierka z mojego prawie naj uniwersum. Polecam ten styl.   

Odnośnik do komentarza

Dla mnie takie premiery to jest jakieś prowo XDDD

 

  • wydają chujnię na płycie aby dać do zrozumienia, że i tak potrzebny jest internet więc po co ci pudło
  • podkopują pozycję gier single-player które się nie zwrócą bo przecież nikt nie kupił na premierę

:rotfl:

 

także pamiętajcie robić jak najwięcej preorderów, wydawcy i marketingowcy to lubią :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:
  • wydają chujnię na płycie aby dać do zrozumienia, że i tak potrzebny jest internet więc po co ci pudło
  • podkopują pozycję gier single-player które się nie zwrócą bo przecież nikt nie kupił na premierę

No ale części graczyków, to przecież win-win. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, balon said:

Boże dobrze, że tak nie było w czasach premiery GTAIV bo chyba to tej pory nie było jej na PlayStation :yao:

 

Wracając do meritum, to mega się cieszę, że oduczyłem się kupować gierek na premierę, nawet jak to jest gierka z mojego prawie naj uniwersum. Polecam ten styl.   

 

W punkt. Na premierę to można kupić grę od Nintendo na Switcha. Ewentualnie kilka od Sony. I to wszystko. Ubi, EA? No mało śmieszny żart

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał:

 

W punkt. Na premierę to można kupić grę od Nintendo na Switcha. Ewentualnie kilka od Sony. I to wszystko. Ubi, EA? No mało śmieszny żart

Ano, w tamtym roku jedna duża gra na premierę (nie liczę indyków) GoW Ragnarok. W tym max dwie (Zelda i SM2).

 

Czekam spokojnie na patcha i kupuje. Jedynaczka cymesik. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, balon said:

Ano, w tamtym roku jedna duża gra na premierę (nie liczę indyków) GoW Ragnarok. W tym max dwie (Zelda i SM2).

 

Czekam spokojnie na patcha i kupuje. Jedynaczka cymesik. 

 

Ja w tamtym roku na premierę kupiłem Gran Turismo i The Last of Us. Nie zawiodłem się na żadnej. W tym roku prawie na premierę Advance Wars no i Zelda wpada. Spider-Mana 2 chyba też wezmę. To chyba wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...