Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Bzduras napisał:

Jak ktoś ma jedną część kupioną to na zakup kolejnej dostaje - 25%, a posiadając dwie części trzecią zgarnia się za pół ceny. Promo trwa do 31 marca. 

W moim przypadku było inaczej. Po zakupie DMC3 pojawiła mi się od razu opcja by kupić sobie 1 i 2 za połowę ceny.

  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem trójkę i muszę powiedzieć, że zapowiada się mega miodnie. Przejdę to zobaczę, może wezmę też jedynkę dla przypomnienia. A co do dwójki to zaufam kolegom. Dlaczego? Bo po co sobie psuć dobre wrażenie? Podobnie trójki Ninja Gaiden nie sprawdzałem, już dwójka nie była tak dobra jak jedynka, choć niezła to trochę się zawiodłem. Bo była zbyt liniowa i nie było tego kombinowania jak dostać się dalej, co w jedynce. Acz bronie były zajefajne.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tajemnicą, że jestem jehowym marki i DMC2 to jedyna część, której nikomu nie polecę w żadnych okolicznościach. Co najwyżej polecę omijanie jej szerokim łukiem. Skoro psychotyczny wyznawca marki rzuca takie stwierdzenie to chyba coś jest na rzeczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam jak ogrywałem całą trylogię na PS2 i mi odradzałeś, żeby dwójki nie ruszać, bo to (pipi), na co ja 'meh, przecież nie może być takie złe",  jakże ja się wtedy myliłem... :laugh: Ta gra nie miała nic wspólnego z DMC, w takiego kasztana ja chyba jeszcze nie grałem, to się nadaje na osobny odcinek crapa u NRGeeka.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

U Nintendo nigdy nic nie wiadomo, może być tak, że jutro zapowiedzą Directa na ten tydzień ale kto wie, może go nie być w ogóle. Może chcą zostawić wszystko na E3 aby było więcej niespodzianek i aby odciągnąć ludzi jak się da od XSX i PS5. Mnie osobiście to rybka, mam co ogrywać na Pstryka, PS4 i XO i nigdzie mi się z przesiadką na nowszy sprzęt nie śpieszy. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał:

Uważacie że są duże szanse że w tym roku pojawi się jakaś wersja Pro Switcha? 

Oraz czy były jakieś przecieki o portach Zeldy WW i TP na Switcha? :)

https://www.google.com/amp/s/www.gsmmaniak.pl/1084862/nintendo-switch-pro-4k/amp/

 

Nie znam portalu, ale powołują się na jakiegoś analityka. No i Nintendo lubi wypuszczać wersję ulepszone konsoli.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, drozdu7 napisał:

Uważacie że są duże szanse że w tym roku pojawi się jakaś wersja Pro Switcha? 

Oraz czy były jakieś przecieki o portach Zeldy WW i TP na Switcha? :)

Nie będzie switcha pro w tym roku bo Nintendo na spotkaniu inwestorskim jawnie powiedziało że nie. Jakby powiedzieli że nie mają nic do powiedzenia to można się zastanawiać.

A tak to nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

U mnie Switch się absolutnie nie sprawdził po miesiącu obcowania z nim. Przeszedłem Mario Odyssey, Zelde rozgrzebalem nie gram w nią na razie. Lezy w doku i robi za stacjonarny sprzęt do ring fita. Jakoś chętniej gram w gry na PS4. Może jeszcze jakieś gierki ogram na nim, Luigi ale póki co nie ciągnie mnie. Myślałem ze będzie większy fun z tej konsolki.

Multiplatformowe tytuły wole ograć w lepszej jakości na ps4, exy Nintendo wiadomo zelda Mario ujdą a inne indyki czy japonszczyna mnie nie kręci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...