Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Rany czyli spider to takie Lost Legacy...

Albo gorzej.

Eh. Nie no prawda jest taka ze jak nic więcej nie bedzie na premiere to mega slabo. Godfall taki średni. No i chyba nie na premiere tylko bodajże late holiday.

 

Jakos nie wieze ze nie podali dat hdz2 i nagle im wyjdzie ze ok, na premiere.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Basior napisał:

Rany czyli spider to takie Lost Legacy...

Albo gorzej.

Eh. Nie no prawda jest taka ze jak nic więcej nie bedzie na premiere to mega slabo. Godfall taki średni. No i chyba nie na premiere tylko bodajże late holiday.

 

Jakos nie wieze ze nie podali dat hdz2 i nagle im wyjdzie ze ok, na premiere.

Przecież to było pisane tu na forum od pierwszej sekundy od zapowiedzi. Na prawdę spodziewałeś się, że to będzie nowa część?

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Figuś napisał:

 

Tak, tak... Zwykłe gotowanie żaby. Nikt nie byłby tak głupi, żeby oferować produkt wyłącznie digital only w sytuacji, kiedy druga firma oferuje jeszcze napęd. Powoli wprowadzają konsolowców w erę wyłącznie cyfrowych zakupów na konsolach. Myślałem, że Sony nie pójdzie tą drogą tak szybko, ale teraz jestem bardziej skłonny uwierzyć, że kolejnej generacji z napędem już nie będzie. To znaczy gdybym miał postawić, to stawiałbym, że jeszcze będzie, ale też w ogóle bym się nie zdziwił brakiem. Chociaż akurat Sony ten napęd jest na rękę, mając na względzie jakość ich usług/serwerów.

Odnośnik do komentarza

Digital to przyszłość, odchodzą koszty pudełek, marży dla sklepów, a przede wszystkim logistyczne. Rynek używek również przestaje istnieć. 

Digital to przyszłość, aż do czasu jak ktoś podpali jakis maszt 5G lub zabija kolejnego murzyna i w ramach protestów podpalą serwerownie ;)

 

Oczywiście że kupien wersję z nośnikiem, zwłaszcza że nie mam odtwarzacza UHD. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Oprocz Little devil i Pragmaty nic mnie nie ruszylo na tym trailerze. A i te dwie pozycja sa na kredyt bo nic nie wiadomo o gameplayu. Ok, jeszcze RE8 byl spoko ale dopoki nie pojawil sie tytul, chociaz fajne jest to jak Capcom bawi sie ta marka. Cala reszta to stare mechaniki w nowych ciuchach. Choc ciezko tu tez mowic o nowym wygladzie bo w zadnej grze nie bylo next genowego pier.dolniecia graficznego. Paradoksalnie najwieksze wrazenie zrobil Demon's Soul's ale to chyba nie dziwi jesli odnosnikiem jest gierka z ps3. Najlepszy trailer mial Deathloop ale juz sama gierka pachnie indykiem a'la rouge like. Zreszta ten typ mechaniki widac bylo w wielu tytulach. Tak samo jak trend zeby promowac strong female protagonist. No takie czasy.

 

Wyglad konsoli to jest beka wnusiu. Fajnie, ze na starcie sa dwa warianty koloru bo zawsze mi bylo blizej do bialego, a ten byl lepiej dostepny w obecnej generacji po stronie MS. Ale cala reszta wyglada odpustowo. Jak wielki radiator opakowany w tortille z plastiku. Do tego ta wystajaca obudowa... Od razu widac, ze sprzet bedzie zbieral kurz az milo. No nie moj styl. W sumie podobny problem ma xbox bo tam kratka jest u gory.

 

Ogolnie widac, ze duze produkcje sa dopiero w developie bo na start wyrobia sie chyba tylko indory. Graficznie jak dla mnie pier.dolniecia nie ma, takie ps 4,5. Pod wzgledem pokazanych gameplayi to wciaz "gry i mechaniki, ktore znamy i lubimy". Sam wyglad nie kojarzy sie tez z czyms mocnym. Tutaj lepiej wypada MS ze swoim monolitem. W sumie najbardziej ciekawia mnie te haptyczne wibracje bo nie mialem stycznosci ze Switchem. Ale tak poza tym to meh i wzruszenie ramion.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, - V - napisał:

Okropny meh. Kolejny dowód, że Gearbox poza Borderlands nie potrafi nic innego dobrego zrobić ani wydać. Gdyby nie ta jedna marka, która trzyma ich przy życiu to Randy od lat byłby już tylko w annałach historii.

 

Wojtek tej gry nie robi Gearbox, oni tylko wydają, twórcami tej gry jest jakieś indie studio. 

Odnośnik do komentarza

Życzę sobie i wam, żeby na komputery trafił w końcu jakimś cudem porządny, zunifikowany system osiągnięć (nie dla każdego się liczą, ale globalnie to JEST gamechanger) bez możliwości kantowania i multi bez oszustw. Bo wtedy jak wjedzie cyfra na konsole pełną parą to wyłącznie wiele (wiele więcej) dobrych gier ekskluzywnych sprawi, że to coś nazywane jeszcze wówczas konsolami będzie miało jakiś sens. Zresztą, prędzej czy później MS przeniesie całkowicie markę Xbox na PC-ty, a Sony albo dowali od groma gier ekskluzywnych, albo w swoim stylu wróci do nośników i zacznie grać na sentymentach. xd

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, YETI napisał:

Digital to przyszłość, odchodzą koszty pudełek, marży dla sklepów, a przede wszystkim logistyczne. Rynek używek również przestaje istnieć. 

Digital to przyszłość, aż do czasu jak ktoś podpali jakis maszt 5G lub zabija kolejnego murzyna i w ramach protestów podpalą serwerownie ;)

 

Oczywiście że kupien wersję z nośnikiem, zwłaszcza że nie mam odtwarzacza UHD. 


 

 

Jaki bełkot. Taki szajs czytałem kiedyś w jednym numerze PSX Extreme. I jakie plusy- gra o północy na dysku, taniej i WOW.

 

2019 rok, 6 letnie GTA5 349zl- for the frajers :kaz:

 

I co? Januszowanie z jednym kontem na 4 osoby. Dzięki, co moje pudełko to moje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soul napisał:

Miało być lepiej niż z PS4 a jest gorzej xD no chyba, że o czymś nie wiemy ;) w sensie grami na start. 

 

MS przynajmniej wie, że nie ma co ludzi nacinać na kasę więc przez dwa lata każdy pogra w nowe gry bez konieczności kupowania nowej dla remastera Spiderman'a, no beka. 

Takie rzeczy to u MS za darmo w ramach bycia graczem, darmowa aktualizacja, taka była beka, że pokazują ulepszone Gears V a tu proszę jak Sony jedzie z tematem...

Eh te niedobre Sony, naciągacze jedne, po tym co pokazali nie sprzedadzą ani jednej konsoli. Nie trzeba się martwić o preordera, konsole będą na półkach w sklepie od ręki. Już się bałem że wszystko wykupią a tak ulga, dzięki że mnie uświadomiłeś jakie to zło. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soul napisał:

Miało być lepiej niż z PS4 a jest gorzej xD no chyba, że o czymś nie wiemy ;) w sensie grami na start. 

 

MS przynajmniej wie, że nie ma co ludzi nacinać na kasę więc przez dwa lata każdy pogra w nowe gry bez konieczności kupowania nowej dla remastera Spiderman'a, no beka. 

Akurat w przypadku microsoftu, to każdy wie, że przez całą generację będzie można grać w nowe gry, nie posiadając nawet xboxa. Piękne czasy dla graczy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...