Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Przepowiadam kolejny zawód,  ta firma nie potrafi już robić dobrych gier co pokazują ich najnowsze sztosy - Final 15, Kingdom Hearts 3 czy Sraka zwana rimejkiem 7i.

Niestety najnowszy final tylko to potwierdza, bo wygląda jak jakiś pizdowate MMO połączone z generycznym jRPGiem jakie produkują pindole. 

Eksperymentowanie i przypodobanie się dla dzisiejszych małp graczy nie wyszło na dobre zarówno samej firmie jaki i kultowym serią jakie posiadają.

Kurna jak piękny by mógł być powrót serii na właściwe tor, gdyby przypominał choćby takiego Lost Odyssey.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo mi jest przykro to pisać, w końcu to obok Tekkena jest moja ulubiona seria gier, ale niespodziewam się po FF16, gry na miarę FF7, FF10 czy nawet FF8.

Dodatkowo jeśli chodzi o design postaci, czyli coś co jest jednym z moich największych zainteresowań, to tutaj jest bardzo przeciętnie pod tym względem, tak jak to było w FF15 (z paroma wyjątkami) i w FF13 (z paroma wyjątkami), ale dobrze chociaż, że nie jest aż tak słabo w tym temacie, jak to było w FF12.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

To ciśnienie fanów gierek na newsy hehe. Koleś sam napisał "gra praktycznie skończona", po czym sam odpisuje w komentarzu "dosłownie to Yoshida powiedział: gra bardzo ładnie się składa do kupy, ale chciałbym, by zespół jeszcze spędził trochę czasu dopracowując ją".

 

Co może znaczyć wszystko, Hollow Knight 2 to chyba od 15 lat jest w fazie doszlifowywania. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to jeszcze nie jestem, po ogłoszeniu premiery Xeno 3 na wrzesień wolałbym nie mieć tego ciśnienia naraz. No i chciałbym w sumie jeszcze jednak przejść piętnastkę, ot dla kompletności, bo o tym żeby ogarnąć całe XIV przed emeryturą to już nawet nie marzę...

Ten koment że muszą zmienić strategię promocyjną to też ważna rzecz. Dobrze że to rozumieją chociaż mdr. Square-Enix w ostatnim czasie nawet jak wydaje kapitalne gry, to jakoś nie ma wielkiego hype'u i sprzedają się one nie najlepiej, strasznie ciency są w marketingu.

Odnośnik do komentarza

ja jestem napalony na 16tke, jakkolwiek to brzmi.

 

- 15stka byla srednia, ale ogolnie bawilem sie ok

- ponoc 14tka zajebista

 

wiec jesli nawet przy najgroszym FF (ponoc) bawilem sie git, to teraz powinno byc lepiej = czekam.

 

w 15tce chyba najbardziej mi przeszkadzal staly niezmienny team gosci ktorzy byli zbyt podobni. lubie jednak zroznicowane druzyny w erpegach a nie 4 typow ubranych na czarno. mimo, ze na koniec gry goscie okazali sie fajni.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Muzyka wjechała - Phoenix, Titan, Ramuh, Shiva, Odin, Bahamut, Ifrit :obama: Matko jedyna.

Wstawki z walkami krótkie, przez co trochę chaotyczne. Mam nadzieję, że postać będzie bardziej responsywna niż książę w XV i będzie to bardziej przypominać klasyczne siekaniny niż tamten system z trzymaniem ataku przez 90% fabuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...