Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Wyświetleń 360,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

  • Nie no najlepiej od razu narzekać jak stara kurwa

Opublikowano

A gdzie te wszystkie limitki i wydania kolekcjonerskie dunno

Czyli wszystko sie zgadza. Za jakis czas wyjada z płytkami i wydaniami limitowanymi aby z now nas oskubac z mamony. I co tu począć?

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Dla mnie nie ma to znaczenia, nie kupiłem ani jednego pudełka na series x od dnia premiery full cyfra.

No i kolejna sprawa GTA VI mnie zupełnie nie interesuje.

Więc po chuj w ogóle napisałem w tym temacie, nie wiem

Opublikowano
7 minut temu, nightrunner napisał(a):

huh

No kody mają region locka od zawsze, jakąkolwiek gierkę nie kupujesz to masz EU/UK/US/LATM albo jakieś jeszcze inne i bez VPN nie aktywujesz. Wiesz doskonale, kupowałeś gierki z Argentyny.

Opublikowano

1 minutę temu, devilbot napisał(a):

Dla mnie nie ma to znaczenia, nie kupiłem ani jednego pudełka na series x od dnia premiery full cyfra.

No i kolejna sprawa GTA VI mnie zupełnie nie interesuje.

Więc po chuj w ogóle napisałem w tym temacie, nie wiem

Cisnąć dla beki zawsze można.

Opublikowano
2 minuty temu, bebbop napisał(a):

Ciekawe po ile będzie na islandzkim MS Store.

Nie ma tam gier od RockStar, GTA VI nie ma

Obstawiam że będą tanie klucze.

Zawsze jak gra jest jako kod w pudełku to jest wysyp kluczy z tej pozycji oczywiście tu może być inaczej bo te inne gry pewnie nie schodzą to wyjmuje się z nich klucze.

Mam na myśli gry na switcha oznaczone download code only

Opublikowano

Mogą sobie z dupy podnieść cenę cyfry do 389 bo czemu nie? Do premiery jeszcze trochę czasu jest.n

Opublikowano
8 minut temu, bebbop napisał(a):

Ciekawe po ile będzie na islandzkim MS Store.

Najlepsza cena jest w Japońskim MS Store za 224zl i chyba tam się da kupować giftcardami z Amazona.jp

Opublikowano

Zwykły międzynarodowy złodziej haha

Opublikowano
1 minutę temu, Pupcio napisał(a):

Zwykły międzynarodowy złodziej haha

Ten złodziej sam napisał jakiś skrypt co mu śledzi ceny gier z dzikich biednych regionów.

Opublikowano

okraść Rockstara to nie grzech

Opublikowano
21 minut temu, wojtas011 napisał(a):

Najlepsza cena jest w Japońskim MS Store za 224zl i chyba tam się da kupować giftcardami z Amazona.jp

Yep, tylko na islandzkim nie trzeba zakładać specjalnie oddzielnego konta i można płacić normalnie kartą. Na pewno wygodniejsza opcja, mniej kombinacji.

Opublikowano
Teraz, bebbop napisał(a):

Yep, tylko na islandzkim nie trzeba zakładać specjalnie oddzielnego konta i można płacić normalnie kartą. Na pewno wygodniejsza opcja, mniej kombinacji.

Na Xboxie nigdy nie trzeba zakładać osobnego konta. Zmieniasz w konsoli na Japonie realizujesz kody i tyle. Ale pewnie trzeba doładować zdrapkami za 250zł

Opublikowano
17 minutes ago, devilbot said:

Ten złodziej sam napisał jakiś skrypt co mu śledzi ceny gier z dzikich biednych regionów.

Dzikie, biedne regiony - Japonia, Islandia, Arabia Saudyjska.

Opublikowano
4 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

Dzikie, biedne regiony - Japonia, Islandia, Arabia Saudyjska.

On głównie śledzi na ps5 regionu Turcja i India a że w Indiach kąpią się w rzecze w której płynie kupa to skojarzyłem że dziki

Podobno w wersji deluxe gta 6 jest miesiąc tego gta+ i jak się nie anuluje subskrybcji to samo przedłuża.

Opublikowano

Zrzut ekranu 2026-06-25 o 09.29.38.png

i w ogóle, podkreślam W OGÓLE powyższa decyzja nie jest związana z faktem, że MSRP za pudełko to 50 zł więcej niż cyfra, czyli że po prostu nikt tego od nich nie kupi xDDD

oni to robią z troski o prawdziwych graczy <3

Opublikowano

No dobra, już jebać te pudełka, cyfry, klucze, stringi twojej starej.

Gdzie jest GEJPLEJ? Chociaż minutę czegoś jak to chodzi na bieda Series X, PS5? Więcej nie trzeba bo Ubi już mi obrzydziło Black Flag przypominając, czemu tak naprawdę ich gry są nudne i chujowe po godzince grania.

Opublikowano

Do Świąt wszystkie sklepy przeproszą się z tymi 'pustymi' pudełkami jak ludzie będą chcieli kupić na prezent GTA6 i nie będzie ich to obchodziło czy jest kod czy płyta.

Opublikowano
Godzinę temu, nightrunner napisał(a):

huh

i cyk indie i japonie zaorane jednym prostym trikiem [SPRAWDŹ JAK]

umieją w biznesy to na pewno

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.