Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LukeSpidey napisał:

Ja już czekam drugi miesiąc, aż łaskawie Sony mnie doda do programu. :balon:

 

No, bo przecież to czekanie jest uzasadnione, kiedy codziennie miliony użytkowników się do niego zgłaszają. Right? RIGHT? 

 

Mnie też po równo 2 miesiącach dodali. Jeśli jeszcze ci brakuje kilki dni to poczekaj, nawet więcej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2023 o 13:47, Square napisał:

PS Stars Feb Game Catalog answers 

1: Celeste
2: Life is Strange
3: Yakuza 6
4: Spiritfarer

 

Przypominam, że to tylko dwa złote.

To na pewno life is strange tam jest? Odpalałem life is strange, life is strange complet season i nic nie wpadło:/ pobieram teraz life is strange before a Storm a potem ewentualnie dwójkę zobaczę. Ciągle jeden niezaliczony:pechowiec:

Screenshot_20230203_201938_PS App.jpg

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Pomocy. Odpalałem Cyberpunka i wyskoczył jakiś blad synchronizacji danych. Przez przypadek wybrałem dane z chmury i teraz w grze są savy sprzed 2 dni, a dzisiejszych nie ma :( Wszedłem w menu konsoli do Zapisanych Danych > Pamiec konsoli> Prześlij dane do pamięci w chmurze, ale niestety nic to nie dało. Nadal brak savow :( Czy przepadły już na amen ???

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, PanKamil napisał:

To na pewno life is strange tam jest? Odpalałem life is strange, life is strange complet season i nic nie wpadło:/ pobieram teraz life is strange before a Storm a potem ewentualnie dwójkę zobaczę. Ciągle jeden niezaliczony:pechowiec:

Ja nie odpalałem, ale innym wpadło więc raczej tak.

Odnośnik do komentarza

Dołączyłem do grona posiadaczy PS5. Nie wiem dlaczego teraz bo nie mam żadnej gry na oku ale tak po prostu wyszło, zerowy hype ale poklikałem w necie i coś mnie tknęło to zamówiłem wersję z napędem + dodatkowy pad. Jak zawsze mówiłem, że konsola jest brzydka to teraz wiem na pewno, że jest brzydka jak cholera. Kyrje elejson jakie to jest brzydkie :frog:. To jest jakiś rodzaj sztuki stworzyć sprzęt do wyświetlania gierek na TV ale zrobić go tak dziwnym żeby zamiast na gierkę na ekranie użytkownik patrzył się na tego małża :sadkek: to tak jakby patrzeć na odtwarzacz DVD zamiast oglądać film. Naprawdę pierwszy raz widziałem PS5 na żywo bo zainteresowanie aktualną generacją było tak małe, że nawet w sklepach nie przyglądałem się temu dziwadłu. Ale już dosyć o wyglądzie bo jeszcze ktoś mi zarzuci, że się podniecam i męczę jeden temat ale prawda jest taka, że ten japoński owoc morza mnie zahipnotyzował.
Pady są zajebiste ale też miałem jakieś większe oczekiwania do tej haptyki całej. Pograłem chwilę w Astro i no fajnie ale ja oczekiwałem, że to będzie jeszcze lepsze. Nasłuchałem się po zakupie podcastów/filmów na YT, że będę na dłoniach czuł nawierzchnię, wiatr, muśnięcia traw i kwiatków na dłoniach i... no i nie. HEH PAD WIBRUJE BR... BR... BR... Ale DualSense sam w sobie jako pilot do gier wideło super, waga, chwyt, perforacja pod spodem to robi robotę i chce się na tym grać i chyba jest to już mój ulubiony kontroler a 8Bitdo Pro 2 spada na drugie miejsce.
Jeszcze nie poznałem dobrodziejstwa SSD bo zainstalowałem na ten moment MW 2 bo to według mojej narzeczonej: najważniejsza gra jaka musi być na konsoli :dunno: wykorzystałem kod z pudełka i przemianowałem edycje PS4 w edycję PS5. Ta gra tak samo długo włącza się na PS4, te wszystkie loga, filmik, pomiń, pomiń, X, X, zakładki, przez które trzeba się przeklikać  i wcale nie jest szybciej.
Menu konsoli, sklep, opcje działają szybciuteńko i piękniutko i tak powinno być w porównaniu do PS4 to niebo a ziemia.

Takie to są moje wrażenia z nowej konsoli w domu niestety entuzjazmu, radości i podjarki to ja nie potrafię z siebie wykrzesać bo jestem tylko pustą skorupą po dawnym sobie :rayos:

Chciałbym sprzedać PS4 swojemu kuzynowi to jest taki totalny nie-gracz. To nie jest ani zagrajmer ani zagryw ani casual ani niedzielniak. Podejrzewam, że nic nie pogra na tej konsoli ale to on wyszedł z propozycją kupna a nie ja sprzedaży. Jak zostawię swoje konto jako główne na PS4 to ten kuzyn będzie mógł korzystać z przez lata zbieranej biblioteki gierek i czy będziemy mogli zagrać w coś razem online? Jak mniemam na PS4 moje konto musi być oznaczone jako te główne, kuzyn robi sobie swój profil i ściąga przykładowo Diablo III z mojej biblioteki, ja na PS5 ściągam Diablo III z mojej biblioteki i możemy razem pograć w to Diablo?


 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

Chciałbym sprzedać PS4 swojemu kuzynowi to jest taki totalny nie-gracz. To nie jest ani zagrajmer ani zagryw ani casual ani niedzielniak. Podejrzewam, że nic nie pogra na tej konsoli ale to on wyszedł z propozycją kupna a nie ja sprzedaży. Jak zostawię swoje konto jako główne na PS4 to ten kuzyn będzie mógł korzystać z przez lata zbieranej biblioteki gierek i czy będziemy mogli zagrać w coś razem online? Jak mniemam na PS4 moje konto musi być oznaczone jako te główne, kuzyn robi sobie swój profil i ściąga przykładowo Diablo III z mojej biblioteki, ja na PS5 ściągam Diablo III z mojej biblioteki i możemy razem pograć w to Diablo?

Na 99% tak, kuzyn musi zalogować się na twoim koncie, aktywować to PS4 jako domyślne (co pewnie już jest zrobione), przelogowuje się na swoje konto i możecie grać razem

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Ta gra tak samo długo włącza się na PS4, te wszystkie loga, filmik, pomiń, pomiń, X, X, zakładki, przez które trzeba się przeklikać  i wcale nie jest szybciej.

To niestety zależy od dewelopera. Pierwsze uruchomienie gry zawsze wyświetli wszystkie loga itp. Jeżeli to ogarnęli to przy kolejnym już nie będzie logosów, ewentualnie kliknięcie ostatniej aktywności może je pominąć czy przyspieszyć start, ale też nie zawsze.

Ale jeżeli gra zostanie zaktualizowana to kolejne uruchomienie będzie traktowane jako pierwsze. Tak samo po wyłączeniu konsoli, więc musisz mieć konsole w Rest Mode.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki e-koledzy.
Jeszcze co do wrażeń z nowej konsoli to napęd... :sadkek:
Jasny gwint jak to rzęzi, nowy sprzęt, ogólnie cichy ale wkładasz płytę i masz wrażenie, że strop wali ci się na łeb. Masakra. Ja mam rozumieć, że ten piekielny szum blendowania ludzi żywcem to są groźby wypowiadane przez tego ohydnego małża? Dzisiaj przysiądę do grania na luzie, walnę piwko albo dwa spróbuje wciągnąć się w Demon's Souls ale jak ciągle ta konsola będzie odwracała moją uwagę z treści na ekranie w swoją stronę to schowam ją za szafką i będzie stała na ziemi wciągając kurz i sierść zwierzątka w swoje wnętrze. Bo w miejscu na konsole w szafce gdzie PS4 Fat miała dużo swobody i powietrza do oddychania tak ta kobyła ohydna nawet chyba nie wejdzie z tą swoją podstawką biedacką :drakenope:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Krzysztof93 napisał:

Dzięki e-koledzy.
Jeszcze co do wrażeń z nowej konsoli to napęd... :sadkek:
Jasny gwint jak to rzęzi, nowy sprzęt, ogólnie cichy ale wkładasz płytę i masz wrażenie, że strop wali ci się na łeb. Masakra. Ja mam rozumieć, że ten piekielny szum blendowania ludzi żywcem to są groźby wypowiadane przez tego ohydnego małża? Dzisiaj przysiądę do grania na luzie, walnę piwko albo dwa spróbuje wciągnąć się w Demon's Souls ale jak ciągle ta konsola będzie odwracała moją uwagę z treści na ekranie w swoją stronę to schowam ją za szafką i będzie stała na ziemi wciągając kurz i sierść zwierzątka w swoje wnętrze. Bo w miejscu na konsole w szafce gdzie PS4 Fat miała dużo swobody i powietrza do oddychania tak ta kobyła ohydna nawet chyba nie wejdzie z tą swoją podstawką biedacką :drakenope:

 

Chyba trochę przesadzasz... 

Odnośnik do komentarza

Witam mam mały problem.Posiadam PS5 a jak wiadomo PS5 ma częstotliwość odświeżania 120 hz.Posiadam monitor gamingowy MSI OPTIX G271c Full hd 165 HZ.Mój problem polega na tym , że monitor po podłączeniu widzi 60 HZ a powinien łapać 120HZ.Wszystkie ustawienia w ps5 odnośnie odświeżania 120 HZ są zrobione.W opcjach monitora nie ma opcji zmiany odświeżania.Szukam wszędzie i nic nie mogę znaleźć na ten temat.Jest ktoś w stanie podpowiedzieć dlaczego tak się dzieje? może ktoś miał taki problem ? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

W PS5 włączyłeś (chyba gdzieś na dole w ustawieniach obrazu) obsługę 120Hz? Zakładam, że tak. Ciekawi mnie jak to jest w końcu z trybem 120Hz na PS5 bez HDMI 2.1? Odbiornik musi mieć HDMI 2.1 nawet jeśli chce się 1080p 120Hz? Jeśli tak, to tu jest problem bo ten monitor ma HDMI 2.0 (mimo, że powinno być inaczej bo HDMI 2.0 da radę przesłać sygnał nawet w 1440p w 120Hz). Ewentualnie jest jeszcze nadzieja, że najbliższa aktualizacja, która wprowadzi obsługę VRR (i 120Hz) w 1440p coś tu zaradzi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...