Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano
6 godzin temu, II KoBik II napisał(a):

I tak dostanie za free jak reszta oszołomów na yt ale będą wielce oburzeni. Siedzą jak pizdy z tymi kamerkami, hajs zbierają za pierdolenie kocopołów a ci sami ludzie im donejtują żeby utrzymać tych jebanych nierobów. No kurwa R* takie złe a te zjeby nie są lepsze. Moralizatorzy kurwa jego mać.

Czyli żaden milioner nie ma prawa wypowiedzieć się na temat problemów dotyczących pieniędzy bo ich problem nie dotyczy? Taka opinia asmongolda jest o wiele więcej warta niż twoja bo ogląda go dużo ludzi i jest większa szansa na naprawienie danego problemu.

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Wyświetleń 362,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

  • Nie no najlepiej od razu narzekać jak stara kurwa

Opublikowano

Odpowiedziałeś sam sobie. A ten caly asmon to tez mi koło pyty lata. Ale wiem że ludzie potrzebują słuchać innych żeby wiedzieli jak mają myśleć.

Opublikowano
31 minut temu, tlas napisał(a):

mam wrażenie, że ludzie próbują wyciągać

Zrzut ekranu 2026-06-25 o 12.22.05.png

Dokładnie, jebać Zełeńskiego.

Opublikowano
12 minut temu, II KoBik II napisał(a):

A ten caly asmon to tez mi koło pyty lata.

Innymi slowy ryra cie to.

Opublikowano

Brakuje do kompletu jeszcze takiej informacji:

W związku z dużym zainteresowaniem naszą grą i chęcią docenienia osób, które zakupiły nasz produkt długo przed premierą, chcemy zapeniwć im bezproblemowy dostęp do naszego produktu w dniu premiery. Pragniemy poinfromwać, że na dzień przed i dzień po premierze gry nie będzie można kupić sklepach PSN i MS store.

P.S. Jednak wersji cyfrowej może zabranąć kaz

Opublikowano
30 minut temu, Pix napisał(a):

PPE i graczdari - nasza duma narodowa banderas

cfhdg.JPG

trafił z brakiem fizycznego wydania, także ja mu wierze tym razem i lepiej żeby miał rację :)

Opublikowano

Bez kitu, po co ludzie preorderują cyfrę? xd

Opublikowano

Ponoć zostały ostatnie 3 sztuki, SZYPKO kupować

Opublikowano
1 minutę temu, OldMuffin napisał(a):

Bez kitu, po co ludzie preorderują cyfrę? xd

bo się cyfryt kończy na świecie i dla nich zabraknie

Opublikowano
14 minut temu, OldMuffin napisał(a):

Bez kitu, po co ludzie preorderują cyfrę? xd

Żeby hajsu na grę nie przepi'erdolić na chleb

Opublikowano
3 hours ago, LukeSpidey said:

Ale gracze to jednak są ameby. Gra w wersji fizycznej kosztuje prawie 400 zł, cyfrowej 350 zł, a jeden i drugi wchodzą do tematu i piszą, że myśleli, że będzie drożej i nie jest tak źle. No ku.rwa jest.

Pełna wersja GTAVI kosztuje prawie 430 zł i to jest cena za cały produkt i wygląda na to, że na naszych oczach Rockstar zaczyna kreować nowy standard w branży. Niestety gra się sprzeda jak poyebana i pozostali wydawcy zobaczą, że tak można i tak będą robić.

GTA Vi to anomalia. Srednia cena transakcyjna na grach spada

Anegdotycznie u mnie:

Gry na starcie w wiekszosci przypadkow z problemami, dlc do singleplayer rozciagniete na kilkanascie msc. W wiekszosci przypadkow wole przeczekac faze wzrostowa gry I pograc w kompletny produkt. Aktualnie oram nightreign I sw:outlaws (ktory mial tragiczna premiere a teraz to takie 7/10 do wyrwania za 100 pln)

Opublikowano
Godzinę temu, Chewie napisał(a):

Czyli żaden milioner nie ma prawa wypowiedzieć się na temat problemów dotyczących pieniędzy bo ich problem nie dotyczy? Taka opinia asmongolda jest o wiele więcej warta niż twoja bo ogląda go dużo ludzi i jest większa szansa na naprawienie danego problemu.

No nie, trzymajcie mnie. Że latasz ze wścieklizną po całym forum i na każdym kroku desperacko próbujesz wybielać swojego pana Asmonśmiecia to jedno, ale żeby pisać jakieś bzdury, że opinia naszego człowieka, użytkownika psxextreme.info waży mniej niż opinia gościa, którego pracą jest dosłownie... manipulowanie i wpływanie na światopogląd innych? WHAT? Stary, czy twój umysł jest jeszcze w stanie wygenerować jakąkolwiek refleksję, czy już na zawsze usunęli ci możliwość samodzielnego myślenia? No offence, bo zawsze staram się podchodzić do tematu na spokojnie, ale już któryś raz widzę sytuację, że na wzmiankę o tym streamerze odpala ci się syndrom oblężonej twierdzy i wymyślasz jakieś brednie. Nadal czekam na tę listę gierek indie, które rzekomo wypromował Asmongold. W growym szambie ochoczo o nich pisałeś i jak zlapałem cię za rękę i poprosiłem o tytuły, to schowałeś głowę w piasek, więc może teraz się uda?

A @II KoBik II spokojnie, ja i zapewne wielu innych użytkowników dużo bardziej szanujemy twoją opinię niż opinię jakiegoś opłacanego ekstremisty.

Opublikowano
37 minut temu, OldMuffin napisał(a):

Bez kitu, po co ludzie preorderują cyfrę? xd

Np. dla bonusów za ten preorder??? Albo żeby czuć większy hajpik na grę? Albo mają obecnie fundusze, a potem mogą mieć wydatki? Ale bardziej raczej dla bonusów.

Opublikowano
9 minut temu, Xabi napisał(a):

No nie, trzymajcie mnie. Że latasz ze wścieklizną po całym forum i na każdym kroku desperacko próbujesz wybielać swojego pana Asmonśmiecia to jedno, ale żeby pisać jakieś bzdury, że opinia naszego człowieka, użytkownika psxextreme.info waży mniej niż opinia gościa, którego pracą jest dosłownie... manipulowanie i wpływanie na światopogląd innych? WHAT?

No już nie przesadzajmy, że opinia każdego tutaj się jakoś bardzo liczy, tylko dlatego, że jest forumowiczem. KoBik napisał kiedyś o jakiejś grze więcej niż trzy zdania? Albo nasz spec od generowania opinii poprzez chat GPT? To już chyba wolę zdanie Asmona.

Opublikowano
50 minut temu, OldMuffin napisał(a):

Bez kitu, po co ludzie preorderują cyfrę? xd

żeby w listopadowym natłoku premier nie zapomnieć że GTA6 wychodzi

Opublikowano

Oj nie dadzą o sobie zapomnieć, takie serwisy typu ppe będa mieć po 6 newsów dziennie do listopada na temat GTAVI

Opublikowano
11 minut temu, Xabi napisał(a):

No nie, trzymajcie mnie. Że latasz ze wścieklizną po całym forum i na każdym kroku desperacko próbujesz wybielać swojego pana Asmonśmiecia to jedno, ale żeby pisać jakieś bzdury, że opinia naszego człowieka, użytkownika psxextreme.info waży mniej niż opinia gościa, którego pracą jest dosłownie... manipulowanie i wpływanie na światopogląd innych? WHAT? Stary, czy twój umysł jest jeszcze w stanie wygenerować jakąkolwiek refleksję, czy już na zawsze usunęli ci możliwość samodzielnego myślenia? No offence, bo zawsze staram się podchodzić do tematu na spokojnie, ale już któryś raz widzę sytuację, że na wzmiankę o tym streamerze odpala ci się syndrom oblężonej twierdzy i wymyślasz jakieś brednie. Nadal czekam na tę listę gierek indie, które rzekomo wypromował Asmongold. W growym szambie ochoczo o nich pisałeś i jak zlapałem cię za rękę i poprosiłem o tytuły, to schowałeś głowę w piasek, więc może teraz się uda?

A @II KoBik II spokojnie, ja i zapewne wielu innych użytkowników dużo bardziej szanujemy twoją opinię niż opinię jakiegoś opłacanego ekstremisty.

To Ty pisałeś brednie dlatego musiałem sprostować fakty i nie, nie jestem jego żadnym obrońcom bo często się z nim nie zgadzam. Nie wiem jak niskie trzeba mieć IQ, żeby nie skumać tego że ktoś kto ma milionowe wyświetlenia po prostu może więcej zmienić w danym temacie niż ktoś na forum, nie chodziło o uwłaczanie komuś z foruma. Fajnie, że olałeś argument o organizacji OTK i ich streamach charytatywnych oraz OTK Expo czyli pokazów gier indie właśnie. Są też wydawcami pod szyldem Mad Mushroom. Dawno go nie oglądałem ale widzę na kanale, że ostatnio grał w Cursemark wydanego przez MM. Także kolejny twój argument z dupy. Wygląda na to, że ty masz na jego punkcie obsesję że musisz o tym pisać nawet w temacie o GTA. Z mojej strony EOT, elo.

Opublikowano
43 minuty temu, Rozi napisał(a):

Np. dla bonusów za ten preorder??? Albo żeby czuć większy hajpik na grę? Albo mają obecnie fundusze, a potem mogą mieć wydatki? Ale bardziej raczej dla bonusów.

Wirtualne dodatki do wirtualnego wydania gry, które powinny być jej integralną częścią są warte zeszmacania się najgorszemu wydawcy za 100$ 5 miesiecy przed premierą classic

Opublikowano
41 minut temu, Rozi napisał(a):

Np. dla bonusów za ten preorder??? Albo żeby czuć większy hajpik na grę? Albo mają obecnie fundusze, a potem mogą mieć wydatki? Ale bardziej raczej dla bonusów.

Chyba jestem uprzywilejowany, bo to "teraz mam fundusze, a potem mogę nie mieć wydatki" to brzmi dla mnie tak bardzo niedorzecznie. Wiem, że ludzie tak mają, że ich świerzbi jak jakieś pieniądze zostały. Albo jeszcze by żona wydała na buty dla dzieci, a tak powiem, że nie mam to nie wyda? Ale to jest taki stan myślenia z którego trzeba uciekać. Może się ma słabszy okres w życiu i ciężko z hajsem, ale wtedy tym bardziej wypieprzanie kilku stów na cyfrową gierkę jest bez sensu. Nie preorderuję, ale jakbym miał to tylko dlatego że "zdecydowane, nie trzeba o tym myśleć". I to byłby jedyny argument :).

Edytowane przez Kangus

Opublikowano

Czekałem w sumie na to gta, ale jak tak czytam ten temat od kilku dni to już mnie zaczęła wkurwiać cała ta otoczka, a to dopiero preordery [

Opublikowano

No nie ma racjonalnego wytłumaczenia na preorderowanie cyfrowej gry, to raczej kwestia emocji, hajpu jakie u niektórych wzbudza jakiś tytuł. Ktoś kto tego nie czuje tego nie zrozumie.

Opublikowano
2 minuty temu, rafanus2 napisał(a):

Czekałem w sumie na to gta, ale jak tak czytam ten temat od kilku dni to już mnie zaczęła wkurwiać cała ta otoczka, a to dopiero preordery [

Poczekaj po trailerze z gameplayem xd

1 minutę temu, ASX napisał(a):

No nie ma racjonalnego wytłumaczenia na preorderowanie cyfrowej gry, to raczej kwestia emocji, hajpu jakie u niektórych wzbudza jakiś tytuł. Ktoś kto tego nie czuje tego nie zrozumie.

Ale oczywiście jest już gierkowy kociołek. Jak możesz nie brać gierki tysiąclecia! Jak można preorderowac dzisiaj juz!

A do premiery jeszcze trochę zostało ;)

Opublikowano

Ja nieraz bym chciał zapreorderować i żeby mi zabrało kasę i zamroziło bo akurat mam na koncie coś to Microsoft nie ściąga pieniądzy od razu tylko przed samą premierą

Opublikowano
2 minutes ago, rafanus2 said:

Czekałem w sumie na to gta, ale jak tak czytam ten temat od kilku dni to już mnie zaczęła wkurwiać cała ta otoczka, a to dopiero preordery [

Ja nie czekam ale lubię poczytać temat.

Te zawroty akcji, tłumaczenia się dlaczego ktoś wydał własne zarobione pieniądze na grę kekyayaya

Prokuratorzy forumowi, którzy podważają każda decyzję.

i wisienka na torcie klauny już wiesz od kogo kekw

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.