Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co to tak naprawdę zmieni jak się gra nazywa? Starego Asasyna jak nie było tak nie będzie. 

 

Chyba że chodzi ci o uwolnienie się od "kajdan" współczesności, konfliktu templariusze vs asasyni i pradawnych, magicznych artefaktów.

 

Ale mówiąc w skrócie: oczywiście chodzi o rozpoznawalność marki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Ja to inaczej odbieram- wszystko fajnie, aledlaczego nie odetną się od tego assassyna wreszcie?

Kierunek super, ale inne/nowe uniwersum please! A nie znowu ukryte w dupie ostrze, animatrix cxy jakiś tam inny matrix i słodkie pierdy.

Łatwiej sprzedać grę jako "Assassin`s Creed", czyli pod skrzydłami bardzo rozpoznawalnej marki. Budowanie nowego brandu to nie taki prosty proces. Generalnie odcinają się od tego asasyna coraz bardziej, ale nadal jakoś wkładają te pojedyncze elementy znane z poprzednich gier. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Tylko co to tak naprawdę zmieni jak się gra nazywa?

 

 

Mówię o CAŁKOWICIE nowym uniwersum.

Lubię gry Ubi i staram się kupować je na premierę, bo wiem, że będę bawił się dobrze.

Ale nowa/odmienna produkcja chyba wymagała by od nich zbyt wiele nakładu, więcej niż tylko "nakładka" na Odysey, poza tym assassynami by na kilometr pachniała.

Mimo wszystko chciał bym coś nowego od nich i właśnie w epoce Wikingów. 

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś chciałem coś w pirackich realiach od Rockstar, później Disney miał robić swoją Armadę, a gierkę i tak dostarczyło mi UBI, kij że z "nakładką asasyna" - bawiłem się świetnie, a wręcz uważam, że super wkomponowali motyw bractwa do tamtej odsłony i nie mogę się doczekać, by samemu przekonać się, jak to będzie wyglądało w Valhalli.

Odnośnik do komentarza

Ej, ale czemu od 10 lat pojawia się cały czas ten sam argument, skoro w tej generacji formuła zmieniła się znacznie, szczególnie od Origins i Odyssey?

 

Asasyny dzisiaj to nie te same gry co kiedyś przy AC II, Brotherhood czy Revelations. Dzisiaj to prawie (Origins) i pełnoprawny RPG (Odyssey).

 

No chyba, że chodzi Ci o ubi-mapy. To to się nie zmieni, nie licz na to :D Ale zaraz, to też się z Origins zaczęło zmieniać. Jest oczywiście wszystkiego pełno i można dostać oczopląsu, ale mapę w Egipcie wyczyściłem z każdego ? dlatego, że było to znacznie przyjemniejsze niż kiedykolwiek w serii i pod każdym znacznikiem kryło się coś ciekawego, szczególnie ukryte przejścia itd.

 

Na Valhalle czekam dzisiaj najbardziej niż jakiegokolwiek innego asasyna w tej generacji. Mam nadzieję, że wróci kamera z Origins, która gdy szło się powoli podjeżdżała blisko bohatera. Przechodząc się przez te wioski w Norwegii to będzie coś pięknego!

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza

Oj czuję, że ten assasin będzie naprawdę udany mimo oparcia szkieletu gry o current geny. Setting robi mocno, niech już z tego robią normalnego rpga bez srania po gardinach.

Nawet jak będzie nayebane masa znaczników na mapie, to będzie się chciało zwiedzać ten świat. Przynajmniej u mnie to tak działało w Origins.

Swoją drogą tamta gra dużo zyskiwała w HDR, czułem się jak w prawdziwym Egipcie, a wyłączając go obraz robił się pastelowy i sztuczny.

Odnośnik do komentarza

Do tego odniósł się już Darby. Na szczęście w grze nie będzie do końca tak, że są tymi dobrymi, szlachetnymi a król Alfred wielkim złym.

Chociaż wiadomo, że to nie Rockstar i pewnych granic nie przekroczą.

 

 

Trzeba przyznać, że Ubi dobrze wyszło postawienie na wikingów. Zainteresowanie jest ogromne, patrząc choćby na same wyświetlenia. Premierowy zwiastun ma już około 14 mln wyświetleń jeśli weźmiemy pod uwagę kilka największych kanałów które go opublikowały.

 

Teraz jeszcze niech dowalą fajnym gameplayem w przyszły czwartek i można w spokoju oczekiwać premiery.

 

edit: 

https://open.spotify.com/playlist/1nRCFKvm3sU6cCVhk3yG6Y?si=CoDXtC6rR4iVWPMW1zCUqA

 

Cała playlista utworów z ostatniego livestreamu.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...