Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się za Watch Dogs: Legion. Póki co ta cała formuła wielu bohaterów strasznie mi nie podchodzi. Dobrze, że mam Season Passa to gram Aidenem cały czas. Ogólnie ideę perków dla jednego bohatera rozrzucili po wielu losowych NPCach. Chcesz drona? Weź se budowlańca, chcesz tłumik, znajdź szpiega, itd. Model jazdy jak zawsze tragiczny. Oni w 2023 nie są w stanie dorównać GTA San Andreas, nie mówiąc już o IV czy V. . Poza tym typowy ubisofciak. Napiszę pewnie więcej jak ukończę, chociaż nie wiem czy zaskoczy mnie ta gierka jeszcze czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza

Terminator Resistance- No jak narazie mega przyjemna gra, drewno czuć w minimalnym stopniu więc jak gra zachowa ten poziom do samego końca to kurde, giga koks.

Sifu-Wygląda na moją gre życia po pierwszym lvlu tylko jest trudna a ja chujowy w gry więc jest ciężko :wujaszek:

Dave the diver- W końcu po tylu latach coś ma szanse konkurować ze stardew valley w moim indyczym rankingu. Zapowiada się GRUBO

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

World of Horror - mix roguelike, Junji Ito, Lovecrafta i gry planszowej. Gra losuje nam 5 'opowieści' podczas, których rozwiązujemy zagadki, walczymy z maszkarami, poznajemy historyjki. Czuć tu mocno Horror of Arkham, nasze kolejne akcje to jakby wylosowanie 'karty', coś widzimy, znajdujemy jakiś przedmiot, trafiamy na jakąś postać, dokonujemy wyborów itp itd. Póki co fajnie się pyka, a i patrzenie na ilustrację inspirowane Junji sprawia radochę, niektóre pomysły naprawdę kozackie. Trochę ciężko połapać się w interfejsie na początku, ale można się przyzwyczaić.

Grę zrobił w ogóle Polak dentysta :D

 

 

aaa42516b646572c60c82544cb4392f45d2aaca3daff76cb1409059485f3785b.jpeg.jpg

WOH_Screenshot_2.jpeg.jpg

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ASPHALT 9 (android)

 

Po raz trzeci chyba, bo nigdy daleko nie zaszedłem a progresu chyba nie da się tu zapisać online.

Przyjemna, darmowa ścigałka- sporo rzeczy można szybko odblokować płacąc hajsy, ale bez tego spokojnie można grać. Wiadomo,są tu limity czasowe na paliwo itp.  Kasę za wygranie wyścigu można pomnożyć dwu albo trzyktotnie, oglądając 30s reklamę. Więc coś za coś. Jest multik, eventy czasowe, sporo do grania. 

Wyścigi w sam raz na dwójeczkę na kibelku. :D

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Enslaved Odyssey to the West - ominęło mnie na PS3, wtedy jakoś przeszła bez echa, narzekano że wydmuszka. Dzięki mikołajowym giftom @Emtebe mam okazję zagrać po latach i po trzech chapterach jest bardzo fajnie. Wydmuszkowy gameplay w tych czasach...to gameplay jak w wielu innych pozycjach, oprawa dalej robi, a bije się fajnie i klimat lokacji rządzi. Widzę że gierka jakoś za specjalnie długa nie jest więc może jeszcze wpadnie do tegorocznej listy skończonych 

 

 

pobrane - 2023-12-28T102406.491.jpeg

pobrane - 2023-12-28T102415.488.jpeg

pobrane - 2023-12-28T102423.521.jpeg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Klimat jest super, ale gierka jest dosyć uboga i monotonna gameplayowo, szczególnie w tych sekwancjach platformowo-wspinaczkowych 

No to już widzę po tych trzech chapterach. Te sekwencje to wypisz wymaluj uncharted czyli przechylanie gałki w kierunku świecących gzymsów. W menu gdzie inwestujemy kasę w nowe statsy nie widzę też nic o nowych combo więc albo dojdą fabularnie albo wszystko co potrafi Monkey na początku to wszystko co można przez całą grę 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

10 lat jest niczym dla dobrej gry 

Dla wybitnej może tak, dla 7-8 już gorzej. Zresztą troszku z doopy jest takie generalizowanie. Wiadomo, że np jakaś Metroidvania 2d inaczej się zestarzeje jak action adventure 3D z budżetem AA.

 

Btw tutaj mamy ponad 13 lat :) 

 

20 minut temu, ASX napisał:

Grałem w Enslaved kilkanaście lat temu na Xboxie 360, już wtedy wyrobiłem sobie na jej temat opinie. To nie jest tak że nagle po 10 latach ukazaly się dopiero jej wady

No to u Ciebie, to w takim razie kwestia gustu. Po prostu średnio Tobie podeszła ta gierka.

Kilkanaście to tak średnio   
 

Co do Enslaved przypominam tylko, że na premierę miał wielu fanów i meta na poziomie 80+ na  x360. 
 

Odnośnik do komentarza

Gears 5

Miałem zostawić na przyszły rok, ale pojawiły się jakieś plotki o szóstce to odpaliłem i wsiąkłem. Jutro rano muszę wstać, bo wyjeżdżam, ale nie mogę oderwać się od ekranu i ciągle gram. Rano będę tego żałował, jak nie będę mógł się dobudzić  Jestem dopiero w pierwszym rozdziale, ale jaka ta gra jest miodna to nie mam pytań. Grafika śliczna, akcja pędzi na łeb na szyję, ciągle coś się dzieje, bez zbędnych przerywników. Rozwalanie łbów piękne jak zawsze, jucha tryska aż miło.  Niby to już szósty raz to samo, a nie nudzi nic a nic. Ludzie często piszą o zmianie formuły niczym w przygodach Kratosa, ale w sumie nie wiem co mogłoby tu zostać zmienione. Mi ta formuła się o dziwo jeszcze nie przejadła. Oby gra utrzymała takie tempo do samego końca to będą to jedne z moich ulubionych Gearsow. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tomb Raider (2013)

 

Skończyłem na premierę, i przyznam że grając obecnie ciężko mi było sobie przypomnieć czy to wyszło na ps3 czy ps4. Patrząc jak ta wersja HD jest piękna, to sądziłem że oryginalna gra wyszła na ps4.

Bardzo fajna strzelaninka, po 10 latach prawie żadnej miejscówki nie poznaję, fajnie że mimo poziomu hard to można nie dbać o amunicję i oddać się miłemu wybijaniu przeciwników.

Tylko problemy dzwiękowe są, np. podczas strzelania pistoletem, czasami mam zamiast odgłosu wystrzału odgłos pustego magazynka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...