Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Plugawy napisał:

Tak słabego wyglądu konsoli to długo nie widziałem. Może na zywo będzie lepiej.

Ja sobie zapuściłem dzisiaj ponownie reveal i teraz podoba mi się bardziej, szczególnie wersja digital only. Tylko nie wiem jak by wyglądała poziomo, bo docelowo tak planuje postawić.

PS4 spodobała mi się od razu, Pro już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Square napisał:

Ja sobie zapuściłem dzisiaj ponownie reveal i teraz podoba mi się bardziej, szczególnie wersja digital only. Tylko nie wiem jak by wyglądała poziomo, bo docelowo tak planuje postawić.

PS4 spodobała mi się od razu, Pro już niekoniecznie.

Pro to najgorszy design w historii branży. Mam nadzieje, że PS5 pro też nie oszpecą, bo PS4 fat było również futurystyczne.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba mamy najmniejszy w historii przeskok graficzny między generacjami. 

Jedyne co jeszcze może tą sytuację uratować, to betonowe 60 klatek i natywne 4k bez żadnych sztuczek. 

 

Ogólnie zawód w cholere, a wisienka na torcie (a raczej mucha na czubku gó.wna), to GT7... przecie to jest GTS z całym jego drewnem i dźwiękami odkurzacza + tryb kariery z poprzednich odsłon. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, tata_arek napisał:

Bardzo się cieszę, że PS5 będzie duże. Może w końcu nie będzie zagłuszać odrzutowców. Szkoda tylko, że najpierw zaprojektowali wersję Digital, a potem dokleili do niej napęd :/. Brałbym pełnoprawną, ale ta asymetria strasznie kole w oczy.

Na konsolę patrzę tylko jak ją włączam i to nie zawsze, ale widzę, że tutaj wygląd to jest poważny problem. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie z ciekawości obejrzałem reakcję bardziej znanych youtuberów i większość była bardzo pozytywna. Jeśli Angry Joe klaszcze po pokazie to już musi być dobrze. Dziwie się, że taka burza jest tu w temacie. Przecież wiele z tych wczorajszych gier wyjdzie również na Xboxa. Zamiast się cieszyć że można było zobaczyć coś nowego, w tym okresie gdzie ciężko o takie rzeczy, przerzucamy się tym co jest lepsze itd itp. Mi też zdarzyło się napisać coś głupiego, ale to już przekracza wszelkie granice. Każdy kupi co uważa za słuszne i te gry, które mu się podobają. Zauważyłem, że próbujemy uszczęśliwiać się na siłę, a co gorsza mówić sobie w co należy grać a jeśli komuś podoba się coś innego to słyszy się słowa, że ta gra to g... Tak jak ktoś mi napisał o Knacku na którego czekałem. Ja na tą chwilę jestem nastawiony na PlayStation, ale w życiu bym nie wpadł by tych co chcą kupić Xboxa próbować na siłę przekonywać, że to zły wybór a gry na ten sprzęt są takie i owakie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Ja sobie zapuściłem dzisiaj ponownie reveal i teraz podoba mi się bardziej, szczególnie wersja digital only. Tylko nie wiem jak by wyglądała poziomo, bo docelowo tak planuje postawić.

PS4 spodobała mi się od razu, Pro już niekoniecznie.

 

Mi sie ona nadal nie widzi przynajmniej w tej kolorystyce. Widziałem czarna wersję, nie wiem czy to fanmade, ale była fajna.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w 2013 też pisali ,że teraz przeskok jest naprawdę mały xd

7 lat później a te gry z pierwszego PS4 xone to wyglądają jak żart,fakt ,że dostaliśmy pół generacje,ale ludzie którzy nadał grają na zwykłych PS4/xone po przejściu na ps5/series X poczują różnice.

Jeśli oczywiście zainwestują w dobry TV

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Plugawy napisał:

nie wiem czy to fanmade, ale była fajna.

To był fanmade

 

Co do kolorystyki to już kwestia gustu, mi się podoba mam XOX biało czarnego i wygląda za(pipi)iście, nie tak nudno jak  prosiak. Z czasem pewnie wypuszczą inne wersje kolorystyczne, albo zmienne obudowy jak w starych nokiach XD

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, czarek250885 napisał:

Ogólnie z ciekawości obejrzałem reakcję bardziej znanych youtuberów i większość była bardzo pozytywna. Jeśli Angry Joe klaszcze po pokazie to już musi być dobrze. 

 

Kurde tez dziś obejrzałem Angry Joe. W sumie lubię ich filmy ale jak patrzyłem jak stary chłop drze ci.pe do renderu od Square to śmieszek. Facet widzial 8 generacji, wie ile rzeczy potrafi byc bullshotem. 

Z jednej strony człowiek sam czuje podjarke, ale darcie papy jakby mesjasz sie rodził to trochę dziwne.

Nrgeek mi się podobał hehe taki na wyebaniu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...