Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Taka mała dygresja. Ostatnio jak wybierałem monitor to trafiłem na forum o monitorach. I tam też ludzie się wyzywali która firma robi lepsze monitory. Także jak ludzie są z(pipi)ani to nie przez gry tylko ogólnie tak mają. 


Prawda, wystarczy przejrzeć dosłownie każde forum/profil związany z jakimkolwiek hobby, od zbierania grzybów po szydełkowanie (no dobra, nie znam żadnego forum o szydełkowaniu, ale grzybiarze to level graczy jak nie lepiej).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Jeśli ktoś lubi lub ma taki kaprys? Jednak z jakiegoś powodu nie widzę aby ludzie masowo przerzucali się z konsol na PC-ty, tendencja jest raczej odwrotna.

Rynek gier PC odżywa właśnie. Niedługo może przegonić konsole.
GamePass PC :xboss:

 

MW-HM611_gaming_20190702103202_NS.jpg?uuid=28295da2-9cd6-11e9-a57b-9c8e992d421e

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

dualsensem (ktory sie okazuje niezlym game changerem tej generacji)

 

O tym pogadamy za dwa lata, bo podobne rzeczy słyszałem o touchpadzie w DS4, żyroskopie w DS3 i 3D w telewizorach.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Cedric napisał:

Xbox i jego 23 studia wewnętrzne składają fajną obietnicę - wciąż jednak to tylko obietnica i ja osobiście czekam jak to się rozwinie, tym bardziej że jest to zapewne perspektywa 2-3 lat. Jasne są mniejsze tytuły jak Medium czy Scorn, ale konkurencja też takowe odpowiedniki ma + nie są to gry dla których kupuje się konsolę (moim zdaniem, of kors)

 

Sony na razie próbuje kupować dużo realniejszą obietnicą na 2021/2022, gdzie sporo gier jest już w fazie pełnej produkcji. Spokojnie może to kogoś bardziej przekonywać.

 

Na razie sytuacja jest taka, że na najbliższe gry Bethesdy mają 1 rok (albo 6 miesięcy, nie pamiętam)  wyłączności na PS5, więc benefity w postaci nowych gier wynikających z zakupu wspomnianej Bethesdy, nabywcy konsoli Microsoftu zobaczą zapewne gdzieś w 2022 roku.

God of war to też nie jest grą dla której kupiłbym ps5. Jak kupuję sprzęt to po to żeby grać w różne gry, obietnica sony wydaje się tak samo realna jak ms. 

Odnośnik do komentarza

Microsoft olał calkowicie swoich fanow i skupił się na pozyskaniu nowych.

Sony nie zaczyna jakoś dużo lepiej ale przynajmniej wydaja 3 nowe gry. (demony i spider wg mnie ruszają się i wyglądają nextgenowo)

Ja jak bym mial wybierać tylko jedna konsole na start to z racji tego, ze nigdy nie posiadałem xboxa to wybrał bym właśnie nowego klocka.

Co do wyśmiewania newsa o brak supportu dla dysków do ps5 to to się przypadkiem nie tyczy tylko tego portu w środku konsoli? Chyba dyski pod usb mozna normalnie podłączyć wiec nie wiem o co fanbojom zielonym znowu chodzi.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Najlepsze, że Sony będzie posiadało praktycznie te same gry multiplatformowe. Xboxy jak myślą, że takie tytuły jak AC COD i CP będą lądować DayOne w GP to się mylą. 

Tylko Ty jesteś jedyną osobą, która uważa, że inni tak myślą. 

1 godzinę temu, nero2082 napisał:

 

ciekawa ta narracja teraz, przez całą obecną generację słuchałem że na Xbox są gry a na PS4 gra się w trailery i zapowiedzi co wyjdą za 3lata

 

to miłego czekania :P to będzie z jakieś 2lata, ja w tym czasie pogram w [tu wstaw listę obrazkową]

W co? Przez 2 lata w te 3 eksy? Please.... 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nero2082 napisał:

 

ciekawa ta narracja teraz, przez całą obecną generację słuchałem że na Xbox są gry a na PS4 gra się w trailery i zapowiedzi co wyjdą za 3lata

 

to miłego czekania :P to będzie z jakieś 2lata, ja w tym czasie pogram w [tu wstaw listę obrazkową]

 

Żadna narracja na PS4 też trzeba było czekać na dobre gry te 2 lata, to samo jest tu i było to wiadome od bardzo dawna. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soul napisał:

Jest bardzo istotna, ale wszystkiego się nie da zrobić na już...

 Sony ma już tylko gry w postaci gry z PS3 i DLC do spidermana, które jest też na PS4. No faktycznie MEGA.

 

Nie jest, ale przynajmniej coś jest. W pierwszym kwartale dorzuca pewnie jeszcze Racheta i jakoś się to będzie prezentować. Na Xboksie posucha niestety - no nie bójmy się przyznać, że na PS5 jest lepiej na ten moment i przez jakiś czas lepiej będzie, i tyle. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ludwes napisał:

 

Nie jest, ale przynajmniej coś jest. W pierwszym kwartale dorzuca pewnie jeszcze Racheta i jakoś się to będzie prezentować. Na Xboksie posucha niestety - no nie bójmy się przyznać, że na PS5 jest lepiej na ten moment i przez jakiś czas lepiej będzie, i tyle. 

pisałem to już kilka razy.

 

O ile start konsoli nie powala, to launch window PS5 wygląda naprawdę ok bo zaraz wychodzi Ratchet, w 2021 r. będzie można ograć jeszcze np. Gran Turismo czy Horizona. Do tego sporo czasowych mniejszych czasowych exów jak Kena, Ghostwire, czy Deathloop i imo wygląda to naprawdę przyzowicie i jeśli porówynwać to z xboxem gdzie wszystkie karty postawiono na Halo Inifnite które zaliczyło opóźnienie to wypada to znacznie lepiej.

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ludwes napisał:

 

Nie jest, ale przynajmniej coś jest. W pierwszym kwartale dorzuca pewnie jeszcze Racheta i jakoś się to będzie prezentować. Na Xboksie posucha niestety - no nie bójmy się przyznać, że na PS5 jest lepiej na ten moment i przez jakiś czas lepiej będzie, i tyle. 

 

Jest lepiej, ale też bez szału, ciekawe jak to the Medium w grudniu. 

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie nie ma co się oszukiwac, IMO Series X to chyba jeden z gorszych startów od lat jeżeli chodzi o gry i tyle. PS5 chociaż naprawdę daje coś nowego i pomimo wydania dwóch dużych gier w tym roku, Sony dalej wie co robić. Oparli wszystko na Halo i wyszło jak wyszło.

 

Rok 2021 za to będzie ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...