Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

god of war pewnie tak, ale horizon to myślę, że w tym  2021 jednak

 

w ogóle wyobraźcie sobie, że już bez znaczenia, czy ten horizon wyjdzie w następnym roku, czy już w 2022, to będzie chyba pierwsza gra tego kalibru, która wyjdzie w 8. czy nawet 9. roku życia konsoli :obama:

 

a, okej, zapomniałem o halo infinite

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wesker napisał:

jestem zadowolony bo Demon pokaże choć trochę next gena ;) tak samo jak Miles wiec mam już dwa tytuły z pokazem jakości ;) 

 

DS faktycznie zay.ebie samymi gifami, ale Miles nie ma w sobie nic nextgenowego, Ratchet ok-  tu będzie showoff konkretny ale Spideyem trudno się zachwycać 

 

stwierdzam ogólnie że jednak brakuje mi czegoś w tym launchowym lineupie i nawet wiem konkretnie czego - dobrego multiplayera, gdzie jest TLOU Factions do cholery :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja wszedłem w Ps4(pro) na premierę God of War, więc dość późno. PS3 nie miałem, bo grałem tylko na 360. 
Sam jeszcze nie zdecydowałem, ale ps5 na premierę byłby dla mnie właśnie do Demon's Souls i nadrobienia zaległości z PS plus collection. 
W UK działa też Game Pass od Sony - PS Now. O ile nie zabiją tej usługi, bo nic o niej nie wspominali ostatnio.
 

Żyjąc na zachodzie kupno konsoli to nie jest taki duży deal. Mniej, niż karta graficzna do PC. Kilka dni pracy na zmywaku.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wesker napisał:

Zastanówmy się, tak nisko ludzie upadli ze na premierę biorą pre order bez ani jednej mocarne gry która pokaże prawdziwe przejście na next gen??

Nie przesadzaj. Day one to biorą zajawkowicze, którzy jarają się gierkami i sprzętem. 

Ale co tam lepiej jęczeć, że gierek nie ma albo GP za 4 zeta. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wesker napisał:

Zastanówmy się, tak nisko ludzie upadli ze na premierę biorą pre order bez ani jednej mocarne gry która pokaże prawdziwe przejście na next gen??

 

Może po prostu ktoś czeka na nowego Assassyna i chce zagrać w lepszej jakości? Czy tylko prawdziwie next-genowy tytuł musi być powodem do zakupu sprzętu? Przecież konsola i tak nie stanieje przez kolejne dwa lata. I co, mam czekać 2 lata by zaoszczędzić 50 euro na promocji w Black Friday? Mogę kupić już teraz i zacząć grać w multiplatformy w lepszej jakości, nawet jeśli te będą cross-genami. Ale jednak, jeśli mam wybór by ograć w lepszej jakości, to po co mam wybierać świadomie gorszą jakość? Preordera na XsX jeszcze nie zlozylem, ale bede zadowolony, jak ogram na tej konsoli nawet zaległą Forzę Horizon 4 w jeszcze lepszej jakości niż na X1X.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bebbop napisał:

Pamietam, ze jedynka to byla calkowicie inna gra. W porownaniu do 3 to mega, bieda wersja :x Jedynka byla mega klasyczna ala pegazus, natomiast 3 to niczym Mario World ze Snesa. Mario mial super moce jak walenie z bara i helm z rogami niczym wiking, gdzie mogl zawisnac w powietrzu przytwierdzajac sie rogami od spodu do platformy, zianie ogniem jak smok, czy latanie ala odrzutowiec z dopalaczem :7

Bo 3 to był Mario tylko z nazwy.  Protagonista jest Wario.Ta gra dała początek nowej serii Wario Land ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ludwes napisał:

god of war pewnie tak, ale horizon to myślę, że w tym  2021 jednak

 

w ogóle wyobraźcie sobie, że już bez znaczenia, czy ten horizon wyjdzie w następnym roku, czy już w 2022, to będzie chyba pierwsza gra tego kalibru, która wyjdzie w 8. czy nawet 9. roku życia konsoli :obama:

 

a, okej, zapomniałem o halo infinite

To fakt tylko jestem ciekaw czy gdyby nie wypuszczenie pro i xox to i sony i ms juz nie daloby sobie spokoju z ciagnieciem starych konsol. Szczerze wątpie. 

 

No ale tak czy siak to jak ktos kupil nawet na premiere ps4 to troche sie nia pobawil w tej generacji trzeba przyznac

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Wesker napisał:

Zacznijmy tak, żeby to lepiej nakreślić:

 

Jak kupowałem:


Psx - Crash

PS2 - God of War

GCN - Metroid Prime i RE0

PS3 - REsistance Motorstorm

PS4 - Shadow Fall i AC plus BF4

PS5 - Demons, Spidey i AC

 

zawsze jakieś przejście na wyższy poziom z jakością 

No ale? No ale przeciez po to wychodza nowe konsole :) Chcialbys przejsc na nizszy poziom bo troche nie lapie twojego posta 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Kris Blake napisał:

 

O, i ta gra by mnie przekonała do zakupu PS5, bo to jedna z nielicznych gier, której nie ograłem w czasach świetności. Proszę o wybaczenie. Chciałbym, żeby wyszedł z tego remake na poziomie RE1, a nie jakiś POP od Ubi. Czy można jeszcze liczyć na Konami, czy tylko piłeczka im jeszcze wychodzi?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SlimShady napisał:

Chyba, że chodzi o potencjalny remaster rimejka, czyli Twin Snakes, to już tak trochę gorzej. W zasadzie wolałbym Metal Gear i Metal Gear 2 na Fox Engine, ciekawsza rzecz, bo to jednak gry sprzed 30 lat.

A teraz pomyśl jakby to Kojima odnowił na Decima Engine. Aż strach pomyśleć. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kris Blake napisał:

 

Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Podobne plotki o nextgenowym Silent Hillu przewijają się od początku roku i już na każdej jednej konferencji Sony miała być zapowiedź:frog:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...