Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano
2 minuty temu, MaZZeo napisał(a):

Ale pięknie się czyta te wylewy amatorów plastiku xD tak tak, na pewno nie kupicie tej gry, tak was widzę 19 listopada

IMG_4625.webp

Ale czy ktoś tu pisze że nie kupi? Wiadomo że ludzie kupią bo to zbyt wielki tytuł, wręcz ludzie czekają na przełom w gamingu i jest to zjawisko już popkulturowe. Natomiast uważam że każdy z nas ma prawo komentować sytuacje i mówić o tym że im to nie odpowiada. Natomiast nie widzę sensu takiego głupiego prymitywnego nabijania się z innych jak w twoim przypadku, to tak jak często zauważam w komentarzach na ppe, ludzie dzisiaj mają deficyt umysłowy nie pozwalający na postawienie się w pozycji drugiej osoby i przeanalizowanie drugiej perspektywy a tylko ją wyśmiewają.

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 355,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Kara za dojenie Online i brak nowego GTA przez prawie 10 lat 

  • Znajomy (37 lat) dowiedzial sie ze ma raka i zostalo mu juz kilka miechow zycia max (nie przyjmuje juz chemii bo na niego zle dziala) no i raczej nie dozyje juz nawet gta6.

  • Nie no najlepiej od razu narzekać jak stara kurwa

Opublikowano
14 minut temu, jimmy napisał(a):

image.png

Ciekawe czy gość blefuje czy to R* puszczał jakieś lewe info do dystrybutorów i marketów żeby zmylić. Gdzie jesteś dari, zdradź co tam się dzieje za kulisami

No na pewno tak było. Co najwyżej hurtowanie nagrzewały sklepiki.

Opublikowano
26 minut temu, Wredny napisał(a):

xGamecenter odniosło się do tego newsa:

No image preview

9,2 K vues · 175 réactions | #gtavi nie wyjdzie na płycie...

#gtavi nie wyjdzie na płycie - ani na #playstation ani na #xbox - taka informacja gruchnęła dzisiaj prosto od Rockstara NA DZIEŃ przed uruchomieniem pre-orderów. I mimo że mieliśmy kompletnie inne...

Koleś chyba nie jest najlepiej zorientowany skoro potrzebował dopiero GTA VI by zorientować się że pudelka z plytami powoli umierają

Opublikowano
26 minut temu, Wredny napisał(a):

xGamecenter odniosło się do tego newsa:

No image preview

9,2 K vues · 175 réactions | #gtavi nie wyjdzie na płycie...

#gtavi nie wyjdzie na płycie - ani na #playstation ani na #xbox - taka informacja gruchnęła dzisiaj prosto od Rockstara NA DZIEŃ przed uruchomieniem pre-orderów. I mimo że mieliśmy kompletnie inne...

Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.

Opublikowano

nie no gdzie 700 gb xddd

300-400 ok

Opublikowano

Tak, bo jak wiadomo wielkość danych świadczy o jakości gry.

Opublikowano
3 minuty temu, BRY@N napisał(a):

Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.

Przecież tam jest dostępne 660GB to gdzie Ci się to tam zmieści 700GB kekw

Rockstar będzie sprzedawał dyski SSD z grą leo

Opublikowano

W chuj zawartości jest zamknięte za tą edycja ultimate. Ciekawi mnie ten tuning najbardziej, to co bez edycji ultimate nie będzie tuningu? Czy tylko jakiegoś jednego z warsztatów, a inne będą? I tak gówno, podjeżdżasz pod jakiś biznes, a tu komunikat "tą lokacje odblokujesz tylko w edycji ultimate, czy chcesz przejść do sklepu?".

Opublikowano
16 minutes ago, Rooofie said:

Jak co to downgrade nie istnieje

image.png

image.png

Tekstury pępka rodem z ps3, nie kupować

Opublikowano

Niektóre sklepy/ciuchy/tatuaże są dla edycji Ultimate. Chodzi o wybrane opcje personalizacji, nie że w ogóle nic nie zmienisz bez Ultimate.

Edytowane przez wrog

Opublikowano

Jak dla mnie to są jakieś unikalne sklepy w edycji ultimate, gdzie dostaniesz ciuch albo fryzurę niedostępne gdzie indziej, a miejscówek tego typu będzie dużo. Nawet w tym opisie każda z tych miejscówek jest opisana w liczbie pojedynczej.

Opublikowano
12 minut temu, BRY@N napisał(a):

Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.

Series S ma 370 GB na gry.

Opublikowano

Już wycinankę zaczęli robić pół roku przed premierą, wcześniej tego nie było oprócz jakichś popierdółek, a teraz nawet napady. Tragedia jak im szekle uderzyły do łba.

Opublikowano
1 minutę temu, wrog napisał(a):

Niektóre sklepy/ciuchy/tatuaże są dla edycji Ultimate. Chodzi o wybrane opcje personalizacji, nie że w ogóle nic nie zmienisz bez Ultimate.

Tekst "Only open for business with the Ultimate Edition" raczej sugeruje ze w normalnej edycji akurat ta lokacja będzie zamknięta.

Opublikowano
1 minutę temu, SlimShady napisał(a):

Już wycinankę zaczęli robić pół roku przed premierą, wcześniej tego nie było oprócz jakichś popierdółek, a teraz nawet napady. Tragedia jak im szekle uderzyły do łba.

Było. Z rdr2 też wycieli jakiś mały gówno napad

Opublikowano
21 minut temu, SpacierShark123 napisał(a):

Ale czy ktoś tu pisze że nie kupi?

Ja piszę :).

Opublikowano
4 minuty temu, Observer napisał(a):

Tekst "Only open for business with the Ultimate Edition" raczej sugeruje ze w normalnej edycji akurat ta lokacja będzie zamknięta.

To miałem na myśli. Masz miejscówki z konkretnym asortymentem zarezerwowanym dla Ultimate. Nie skorzystasz z nich bez bogatszej edycji, ale zakładam, że będzie więcej sklepów czy warsztatów.

Opublikowano
3 minuty temu, wrog napisał(a):

To miałem na myśli. Masz miejscówki z konkretnym asortymentem zarezerwowanym dla Ultimate. Nie skorzystasz z nich bez bogatszej edycji, ale zakładam, że będzie więcej sklepów czy warsztatów.

Opublikowano

Sklepy z teksturami za paywalem xD

Opublikowano

Beka wnusiu, a finalnie wyjdzie że 50+% sprzedaży to będzie edycja ultimate.

Opublikowano

Ktoś w ogóle rozważa tę wersję dla biedaków z powycinanym contentem? classic Ta gra kosztuje 100 dolków czy tego chcecie czy nie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.