Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Wszystkie sklepy próbują zmniejszyć zamówione kopie o 300%. Xgamecenter siedzi cicho to chyba poprawiają plakat Edytowane 4 godziny temu4 godz. przez Patapon
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 37 minut temu, drozdu7 napisał(a):No i dlatego Rockstar pomyslało o rynku wtórnym i masz kodzik a nie że 10 typa się gierką podzieli. Smutne hujowe ale tak to już będzieDla mnie to jest informacja żeby olać te wszsytkie konsole grubym siurem. Do tej pory taka akcja przy dużych grach była tylko z Alan Wake 2. Nie będę głosował za mniejszymi prawami użytkownika i to mimo że większość gier na płytach które kupiłem w trakcie ostatnich 2 generacji nadal leży na półce. PC już jest pogrzebany, więc sytuacja inna, możliwość odprzedaży była mocnym plusem posiadania osobnego pudełka. Edytowane 4 godziny temu4 godz. przez Kangus
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 4 minuty temu, Patapon napisał(a):Wszystkie sklepy próbują zmniejszyć zamówione kopie o 300%.Xgamecenter siedzi cicho to chyba poprawiają plakatJak to mówią, nie mów hop dopóki nie skoczysz
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 21 minut temu, Kangus napisał(a):Dla mnie to jest informacja żeby olać te wszsytkie konsole grubym siurem. Do tej pory taka akcja przy dużych grach była tylko z Alan Wake 2. Nie będę głosował za mniejszymi prawami użytkownika i to mimo że większość gier na płytach które kupiłem w trakcie ostatnich 2 generacji nadal leży na półce. PC już jest pogrzebany, więc sytuacja inna, możliwość odprzedaży była mocnym plusem posiadania osobnego pudełka.Czyli co proponujesz? Bojkot?Nie no my przecież wszystko przelkniemy
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Ładnie handlarze po pizdzie dostaną. Można już myślę odwoływać te słynne nocne premiery. Przyjdzie tylko rodzina handlarzow i jakieś klakiery z forum psextreme beka wnusiu
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Teraz, drozdu7 napisał(a):Czyli co proponujesz? Bojkot?Nie no my przecież wszystko przelkniemyJa kupować nie planuję, nie wydałem na żadną grę w cyfrze więcej niż 150zł. Wydałbym więcej niz 200 tylko na Half Life 3 :D.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/ Te game key carty juz nie takie zle od nintendo, bo chociaz idzie pozyczyc albo opierdolic na olx.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 5 minut temu, Kangus napisał(a):Ja kupować nie planuję, nie wydałem na żadną grę w cyfrze więcej niż 150zł. Wydałbym więcej niz 200 tylko na Half Life 3 :D.Ta? Nieźle. A złoty zegarek też masz?
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 2 godziny temu, Figaro napisał(a):Wcześniej:Teraz:A trzeba zakładać, że dzisiejsze screeny też są nieco podrasowane.Te tekstury, buhahaha Amerykanie wszyscy są jak mózg, sprzedaj gówno i potem zjedz.Nie ma dyskietki, nie ma fanów.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 20 minut temu, Soban napisał(a):Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/ Te game key carty juz nie takie zle od nintendo, bo chociaz idzie pozyczyc albo opierdolic na olx.Naprawdę uważasz że jak jakiś Ubisoft albo EA wyda grę w pudełku z kodem za 80$ to ludzie się na to rzucą? Nie oszukujmy się jeżeli istnieje jakaś firma która mogłaby to zrobić to jest R*.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 16 minut temu, tlas napisał(a):Ta? Nieźle. A złoty zegarek też masz?Nie, ale przynajmniej nie musze żyć od pierwszego do pierwszego :P.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 4 minuty temu, suCCHy96 napisał(a):Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.W takim razie mogli zrobić 80$ za wersję cyfrową albo kod i wersję pudełkową dla kolekcjonerów z płytkami za te nawet 120$, jestem pewien że wersja ta i tak by raz dwa się wyprzedała. Pamiętam czasy pierwszego RDR gdzie jedną kopię odłożył mi sprzedawca i udało mi się ograć tytuł na premierę a mój kumpel z ówczesnego technikum czekał kilka tygodni aż będzie gdzieś dostępna w cenie sklepowej. Rockstar dał dupska i tyle, pewnie kupie bo to przecież będzie kolejny kamień milowy gamingu natomiast jakby np. Call Of Duty wyszło z kodem albo nawet i ten Wiedźmin 4 to był odpuścił bo nie są to dla mnie tak istotne marki.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 19 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):Te tekstury, buhahaha Amerykanie wszyscy są jak mózg, sprzedaj gówno i potem zjedz.Nie ma dyskietki, nie ma fanów.AI pisało Ci tego posta czy o co chodzi?
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 1 minutę temu, suCCHy96 napisał(a):Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.GTA5 na PC zajmowało 7 dwuwarstwowych płyt DVD których produkcja na 100% kosztowała więcej niż wpakowanie nawet 3 płyt Bluray. Jedyne wytłumaczenie to chciwość i zaoranie rynku wtórnego, bajeczki o tym że zbyt dużo zajmuje albo że boją się wycieków można spuścić w szambie. Każda inna firma jest słusznie jechana jeśli wrzucą na nośnik sam instalator ale przy Rockstar który robi gorszą akcję jest szukanie wymówek.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Piękne jebanko pudełkowców i tyle. Widze że w nowe konsole nie będzie nawet po co sie pakować nawet jeśli łaskawie dorzucą napęd do kupienia za 8 bomb
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. xGamecenter odniosło się do tego newsa:9,2 K vues · 175 réactions | #gtavi nie wyjdzie na płycie...#gtavi nie wyjdzie na płycie - ani na #playstation ani na #xbox - taka informacja gruchnęła dzisiaj prosto od Rockstara NA DZIEŃ przed uruchomieniem pre-orderów. I mimo że mieliśmy kompletnie inne...
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 13 minut temu, suCCHy96 napisał(a):Możliwe że nie ma płytki gdyż sama gra by ich parę zajęła. Już sam RDR2 sporo waży. GTA 6 być może będzie zajmować jeszcze więcej.Tak jasne, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Ani wytłumaczenie z leakami nie ma sensu, bo można zrobić tak jak Gothic Remake, wystarczy też w preloadzie nie dać plików wykonywalnych, a udostępnić je dopiero w patchu do pobrania po premierze - kilka MB. Swoją drogą nie zdziwie sie jak Sony łącza padną od ściągania tej pewnie ze 150GB gry i gówno sobie ludzie pograją 1 dnia... nawet preloady mogą nie pomóc. Edytowane 3 godziny temu3 godz. przez Kangus
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 8 minut temu, Wredny napisał(a):xGamecenter odniosło się do tego newsa:Kilka dni temu pisali "Poczekajcie jak zobaczycie, jakie będą edycje do sprzedania :)))". No to zobaczyliśmy
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ciekawe czy gość blefuje czy to R* puszczał jakieś lewe info do dystrybutorów i marketów żeby zmylić. Gdzie jesteś dari, zdradź co tam się dzieje za kulisami
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ale pięknie się czyta te wylewy amatorów plastiku xD tak tak, na pewno nie kupicie tej gry, tak was widzę 19 listopada
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 56 minut temu, Soban napisał(a):Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/W żadnym wypadku. Może takie koksy jak Capcom czy jeszcze From Software mogłyby sobie na coś takiego pozwolić, ale na pewno nie stanie się to żadnym trendem (a przynajmniej nie w najbliższym czasie), bo Pan Rockstar tak zrobił pierwszy. Co wolno wojewodzie... Tak samo jakby GTAVI miało kosztować 500zł - oczywiście że i tak by ludzie sie rzucali i sprzedaż byłaby wysoka, ale to nie znaczy że z automatu zrobiłby się z tego nowy standard cenowy i że jakieś gównofiremki pokroju Ubisoftu czy EA ze swoimi gównogrami za takie pieniądze miałby prawo bytu.Brzydzę się takimi zagrywkami, AW2 elegancko zbojkotowałem i czekałem aż wyjdzie w pudle i dopiero wtedy kupiłem (dzięki bogu, bo było chujowe). Tutaj nie wiem czy dam radę, ale niech mnie jeszcze czymś wkurwią np. jakąś cenzurą albo woke to mi dylemat przejdzie jak ręką odjął. Edytowane 3 godziny temu3 godz. przez Josh
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.